کدخبر : 151702
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری نخستین جلسه از سلسله نشست‌های نخبگانی چهل‌چراغ

جنوب پرس: مدیر مؤسسه آموزشی پژوهشی صراط انقلاب گفت: : اولین جلسه از سلسله نشست‌های چهل‌چراغ با موضوع «دستاوردها و تأثیرات بین‌المللی انقلاب اسلامی» روز چهارشنبه 14 آذرماه در اهواز برگزار می‌گردد.

حجت‌الاسلام فاطمی با اشاره به اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب قرار داریم، اظهار کرد: در این چهل سال دست‌آوردهای بسیاری در حوزه‌های مختلف از جمله علمی، فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، سیاسی، نظامی و اقتصادی کسب شد. به همین دلیل در مؤسسه آموزشی پژوهشی صراط انقلاب وابسته به مؤسسه فرهنگی عصر ظهور سلسه نشست‌هایی تحت عنوان چهل‌چراغ طراحی کرده است.

مدیر مؤسسه آموزشی پژوهشی صراط انقلاب عنوان کرد: اولین جلسه از سلسله نشست‌های چهل‌چراغ با موضوع «دستاوردها و تأثیرات بین‌المللی انقلاب اسلامی» در روز چهارشنبه ۱۴ آذرماه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدهاشم الحیدری -معاون فرهنگی حشدالشعبی عراق و از رهبران جبهه مقاومت برگزار می‌گردد.

وی افزود: به دلیل این‌که نشست چهل‌چراغ یک نشست نخبگانی است، طلاب، اساتید حوزه، اساتید دانشگاه و دانشجویان شرکت می‌کنند. البته شرکت برای عموم مردم آزاد است و علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند جهت ثبت‌نام عبارت «لبیک یا امام» را به همراه نام و نام‌خانوادگی به سامانه ۳۰۰۰۱۰۱۱۷۲ ارسال نمایند. مهلت ثبت‌نام تا تاریخ دوازدهم آذرماه هست.

فاطمی در انتها گفت: در نشست‌های آینده از افراد دیگر در حوزه‌های تخصصی مختلف استفاده می‌شود و تاریخ برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما