کدخبر : 151682
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

طرح نظارتی مشهود در هرمزگان آغاز شد

جنوب پرس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: طرح نظارتی مشهود از تاریخ ۱۰ آذر ماه در هرمزگان آغاز شد.

طرح نظارتی مشهود در هرمزگان آغاز شد

به گزارش جنوب پرس ، خلیل قاسمی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به طرح نظارتی مشهود اظهار داشت: این طرح نظارتی از امروز ۱۰ آذرماه لغایت ۱۰ دی ماه به مدت یکماه آغاز شود.

قاسمی اعلام کرد: این طرح نظارتی به صورت تیم های مشترک از سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و نیروی انتظامی فعالیت می کنند که در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از کم فروشی، گرانفروشی، صنوف فاقد پروانه کسب، فاقد مباشر و … در محل شناسایی و برخورد قانونی می شود.

قاسمی افزود: واحدهای صنفی که پروانه کسب و کارت مباشر ندارند و یا قیمت کالاهای خود را درج نکرده باشند توسط بازرسین و تیم تشکیلاتی شناسایی و در صورت تمکین نکردن ، به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد تا برخورد قانونی صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مکانهای ارائه خدمات به همشهریان تحتنظارت مجموعه شهرداری نیز موضوع دیگر این جلسه بود که می بایست برای اخذ مجوزات لازم اقدام نمایند، در غیر این صورت با آنها برخورد خواهد شد.

قاسمی در پایان افزود: همشهریان می توانند برای مشاهده لیست قیمت کالا و خدمات به سایت asnafhormozgan.com مراجعه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی آن را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام نمایند تا بازرسین این سازمان در اسرع وقت نسبت به بررسی و برخورد با آن اقدام نمایند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما