کدخبر : 151672
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

رای دادگاه در خصوص موقوفه بودن اراضی صدرا صادر شده است

جنوب پرس: رئیس اوقاف ناحیه ۶ شیراز گفت: رای دادگاه تجدید نظر در خصوص موقوفه بودن برخی از اراضی شهر صدرا صادر شده و ما نیز غیر آن عمل نمی کنیم.

رای دادگاه در خصوص موقوفه بودن اراضی صدرا صادر شده است

حجت الاسلام نورالدین صمدانی در گفت و گو با خبرنگار  جنوب پرس ،  با اشاره به آخرین وضعیت زمین های شهر جدید صدرا در خصوص موقوفات تاکید کرد: در خصوص موضوع شهر صدرا آنچه که برای ما اهمیت دارد رای دادگاه و نظر کارشناسان مربوطه است که در این خصوص رای دادگاه تجدید نظر نیز صادر شده است.

وی ادامه داد: موقوفه زالی نیت یتیم دارد و پلاک ۱۱۰۳ یکسری زارعین دارد که بر اساس اصلاحات ارضی آن زمان دارای خورده مالکانی نیز بوده است و نمی توانیم غیر از نیت واقف اقدام کنیم که البته اسناد و مدارک آن موجود است.

رئیس اوقاف ناحیه ۶ شیراز تصریح کرد: طی حکم دادگاه تجدید نظر محدوده وقفی زمین های صدرا طبق نقشه کامل مشخص شده است و ما نیز غیر از آن اقدام نکرده و نخواهیم کرد.

حجت الاسلام صمدانی با بیان اینکه خود مسئولین شهر صدرا بر وقفی بودن اکوپارک نظر دارند یادآور شد: در گذشته طی نامه ای از جانب شهرداری یا شورای شهر صدرا موقوفه بودن اکوپارک و میزان بدهی آن اعلام شده و این نامه نیز موجود است.

وی ادامه داد: آنچه که برای ما اولویت دارد حکم دادگاه است و اگر مسئولین شهر صدرا مدارکی دال بر عدم موقوفه بودن در اختیار دارند بهتر است آن را ارائه کنند تا از طریق گفت و گو مشکلات برطرف شود.

رئیس اوقاف ناحیه ۶ شیراز تاکید کرد: مراجعه ما به دادگاه به دلیل مشخص شدن موقوفه بودن یا نبودن زمین های شهر صدرا بود که رای صادر شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما