کدخبر : 151616
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

دستگاه‌ها به تکالیف خود برای اشتغال‌زایی ۳٫۵ میلیون زن سرپرست خانوار عمل کنند

جنوب پرس: معاون رئیس جمهور در امور زنان و‌خانواده گفت: هر کدام از دستگاه‌ها برنامه و تکالیفی در راستای توان افزایی زنان سرپرست خانوار دارند که ایجاد فرصت شغلی برای ۳میلیون و ۵۰۰ هزار زن سرپرست خانوار در دستور کار قرار دارد.
13970624001095_Test_PhotoH
به گزارش جنوب پرس ، معصومه ابتکار صبح امروز پیش از ورود به شهر یاسوج و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از اورژانس اجتماعی شهر یاسوج بازدید و در جریان خدمت‌رسانی اورژانس قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در ادامه در جمع خبرنگاران بر اطلاع‌رسانی فعالیت‌های اورژانس اجتماعی تاکید کرد و‌ گفت: امکانات اورژانس اجتماعی باید قوی‌تر باشد و به وزیر کار کمک می‌کنیم که امکانات را در اختیار اورژانس اجتماعی قرار داده شود.

ابتکار بیان کرد: دولت در راستای مقابله با آسیب‌های اجتماعی برنامه‌های متعددی دارد که مهمترین آن پیشگیری و توان‌افزایی و‌ ارتقا سطح آگاهی از سنین پایین تا خانواده است.

وی با اشاره به همکاری سایر نهادها با دولت گفت: همکاری همه دستگاه‌ها لازم است که سازمان اجتماعی کشور که تحت نظر وزارت کشور قرار دارد و شورای اجتماعی همه برنامه‌هایی دارند و تقسیم کارهایی انجام گرفته است.

ابتکار از تشکیل ستادی تحت عنوان خانواده بند ط ماده ۸۰ خبر داد و گفت: این ستاد برای زنان سرپرست خانواده برنامه‌ریزی کرده و برنامه ملی دارید.

براساس گزارش فارس معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بیان کرد: هر کدام از دستگاه‌ها برنامه و تکالیفی در راستای توان افزایی زنان سرپرست خانوار دارند که ایجاد فرصت شغلی برای ۳میلیون و ۵۰۰  هزار زن سرپرست خانوار در دستور کار قرار دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما