کدخبر : 151609
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

برخی به نام آزادی به دنبال سوء استفاده از زنان هستند

جنوب پرس: مسؤول بسیج دانشجویی خواهران کشورگفت: برخی به نام آزادی به دنبال سوءاستفاده از زنان هستند.

به گزارش جنوب پرس ، جشن بزرگ دختران انقلاب به همت بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور گسترده دانشجویان دختر دانشگاه‌های مختلف یاسوج در محل سالن سینما انقلاب این شهر برگزار شد.

در این آیین فاطمه  گریوانی مسؤول بسیج دانشجویی خواهران کشور با تبریک چهل سالگی انقلاب و با اشاره به خدماتی که نظام جمهوری اسلامی به زنان ارائه داده اظهار کرد: زن همواره تاریخ‌ساز است و دوشادوش پیامبر از همان ابتدای رسالت آن حضرت نقش اثرگذاری داشته است.

گریوانی به ظلم‌هایی که تا پیش از بعثت پیامبر به زنان می‌شد تصریح کرد: در مقاطعی افرادی ادعای آزادی برای زنان می‌کردند اما همه برای بهره‌برداری و سو استفاده از زنان بود.

مسؤول بسیج دانشجویی خواهران کشور با بیان این که خداوند لطف کرد و بعد از قرن‌ها و ۵۵ سال پیش از این مردی از سلاله پیامبر ظهور کرد و حرف‌های پیامبر گونه برای زنان داشت اظهار کرد: اما راحل از سال ۴۲ که مبارزات خود را آغاز کردند همواره به نقش زن در اجتماع و ضرورت ورود زنان به همه عرصه‌ها تاکید داشتند.

گریوانی به اعتراضاتی که برخی‌ها به این تصمیم امام راحل داشتند اشاره کرد و گفت: حتی در دوره انقلاب عده‌ای اعتقاد داشتند که زنان باید در خانه‌ها باشند اما امام تاکید داشت که باید زنان در صحنه حضور داشته باشند.

وی با اشاره به این که برخی به نام آزادی به دنبال سوء استفاده از زنان هستند اظهار کرد: باید محدود‌ها را رعایت کنیم و به دیگران یاد دهیم که حریمی میان زن و مرد وجود دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما