کدخبر : 151608
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

جشن بزرگ دختران انقلاب در یاسوج برگزار شد

جنوب پرس: با حضور مسؤول امور خواهران بسیج دانشجویی کشور جشن بزرگ دختران انقلاب با محوریت سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف یاسوج در محل سالن سینما انقلاب برگزار شد‌.

به گزارش جنوب پرس ، با حضور مسؤول امور خواهران بسیج دانشجویی کشور جشن بزرگ دختران انقلاب با محوریت سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف یاسوج در محل سالن سینما انقلاب برگزار شد‌.

شهرام مهدوی‌مطلق رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در این همایش با تبریک چهل سالگی انقلاب اظهار کرد: این حضور گسترده زنان در مجامع به برکت استقرار نظام جمهوری اسلامی در کشور است‌.

مهدوی‌مطلق افزود: برای سنجش اقدامات نظام جمهو ی اسلامی برای زنان با اقداماتی که قبل از انقلاب صورت گرفته نمی‌توان هیچ گونه مقایسه‌ای انجام داد چرا که برای زنان تقریبا هیچ کاری در دوره گذشته نشده بود.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به سلسله‌های پادشاهی که در ایران حکومت کردند و نگاهی که به زن در جامعه داشتند اشاره کرد و گفت: همه این سلسله‌ها را که نگاه می‌کنیم کار چندانی برای زنان در آن دوره‌ها انجام نشد اما اکنون به برکت نظام جمهوری اسلامی زنان در بسیاری از کارها جلوتر و پیشقدم‌تر از مردم در صحنه حضور دارند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما