کدخبر : 151563
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد شهرک های صنعتی استان خبر داد.

برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد

به گزارش جنوب پرس ، علی محمد احمدی عصر یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: تاکید دولت نیز بر این است که واحد های دارای مشکل شناسایی و نسبت به رفع مشکلات این واحد ها اقدام شود.

احمدی خواستار احصای واحدهای راکد و نیمه راکد توسط شرکت شهرک های صنعتی در راستای برنامه ریزی برای رفع مشکلات و بازگشت به تولید این واحد ها شد و بیان کرد: پوشش تسهیلاتی با نگاه کارشناسی شده در راستای بهبود فعالیت واحد های تولیدی در استان انجام می شود.

احمدی با اشاره به استفاده خروجی محور و کارشناسی شده با ارائه تسهیلات هدفمند به واحد ها و طرح های دارای مشکل، خاطرنشان کرد: در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و بازار برای اجرای طرح ها و بازپرداخت اصولی تسهیلات نیز مورد تاکید است.

استاندار گفت: مشکلات اجرای طرح های بزرگ در استان به یک اپیدمی تبدیل شده است و باید در اجرای طرح ها به بازار آن، ظرفیت اقتصادی،  هدفگذاری ها و فعالیت اصولی توجه شود تا شاهد نیمه کاره رها کردن طرح ها نیز نباشیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما