کدخبر : 151534
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

اعضای سمن‌های هرمزگان انتخاب شدند

جنوب پرس: اولین مجمع انتخابات سازمان‌های مردم نهادجوانان استان هرمزگان با شرکت 24 نماینده قانونی سمن‌ها در سالن جلسات اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، پیش از ظهر امروز اولین مجمع انتخابات سازمان‌های مردم نهاد استان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، نماینده وزارت ورزش و جوانان و نماینده استانداری هرمزگان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در آغاز این مجمع با بیان این‌که امیدوارم با انتخاب اعضای مجمع، روند سازمان‌های مردم نهاد برای اجرای برنامه‌های اجتماعی و جوانان تاثیرگذارباشد اظهارداشت: این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و همه اعضای مجمع باید با جدیت و تلاش و کوشش بتوانند اهداف و برنامه‌های سمن‌های استان را به نحوه شایسته دنبال کنند.

امیاری ادامه داد: آماده هرگونه همکاری با  اعضای سازمان‌های مردم نهاد هستیم، سمن‌ها برای برطرف کردن مشکلاتشان می‌توانند به حوزه مدیرکل مراجعه کنند و ما نیز آمادگی هرگونه حمایت از سازمان‌های مردم نهاد را داریم.

در ادامه این مجمع، نماینده وزارت ورزش و جوانان نیز گفت: مجمع سازمان‌های مردم نهاد از سال ۹۵ تشکیل شده است و هر دو سال یکبار تکرار خواهد شد و امروز نیز شاهد برگزاری مجمع انتخابات استان هرمزگان هستیم.

 اسدی افزود: رأی شما سازمان‌های مردم نهاد بسیار مهم است و سعی کنید افراد توانمند، شایسته و صلاحیت‌دار را انتخاب کنید.

وی خاطرنشان کرد: برای این مجمع هفت نفر اعضای اصلی و دو نفر اعضاء علی‌البدل انتخاب خواهند شد. این اعضاء در اجرای برنامه‌ها و حضور در جلسات ستاد استان و وزارت خواهند بود.

همچنین  معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل اظهارداشت: امیدواریم با انتخاب افراد شایسته مجمع شاهد افزایش تعداد سمن‌های استان باشیم.

خواجه فینی بیان‌داشت: سمن‌ها کمک‌های بسیار خوبی به جامعه می‌کنند و باعث کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی می‌شوند.

در پایان نیز با رأی‌گیری از اعضاء مجمع، امیرحسین طاهری‌فر، فرامرز دریایی، زهرا جامعی، سنا خواجه‌فینی، ساره قاسمی، زینب غریبی به‌عنوان اعضاء اصلی و محمد محمدی، علی رزازل به‌عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

گفتنی است، این مجمع به ریاست محمودرضا امیاری مدیرکل و با حضور اسدی مسؤول آموزش سازمان‌های مردم نهاد وزارت ورزش و جوانان و خواجه فینی معاونت فرهنگی و امور جوانان و سایر اعضاء در محل سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما