کدخبر : 151514
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

شهردار لنده مشمول قانون بازنشستگان نمی‌شود/۱.۵ سال مانده تا بازنشستگی شهردار لنده

جنوب پرس: نایب رئیس شورای اسلامی شهر لنده با تکذیب خبر بازنشستگی شهردار لنده گفت:با توجه به استعلام انجام شده ۱.۵ سال تا بازنشستگی شهردار لنده مانده است.

علی‌جان علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب پرس ، در لنده، با اشاره به جایگاه شورای اسلامی در مدیریت شهری اظهار داشت:تسریع در امورات و رسیدگی و ساماندهی خدمات شهری از مهمترین دستاوردهای شوراهای اسلامی است.

وی افزود: شورا با نقش مشورتی و راهنمایی خود برای شهردار توانسته زمینه و بستر خوبی برای توسعه شهری و ارائه خدمات شهرنشینی به همشهریان فراهم کند، هر چند که خدمات ارائه شده تا نقطه مطلوب فاصله بسیاری دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر لنده با اشاره به خدمات و اقدامات شهرداری در سال‌های اخیر تصریح کرد: میزان رضایتمندی از شهردار وشورا به واسطه اقدامات در حوزه زیرسازی و آسفالت رو به افزایش بوده چرا که در این حوزه قریب به ۵ کیلومتر زیر سازی صورت گرفته و این روند نیز رو به افزایش خواهد بود.

علی‌نژاد ادامه داد: از دیگر خدمات ارائه شده می‌توان به جدل‌گذاری معابر در سطح شهر و شهرک‌ها، ساماندهی پارک‌ها، بلوارکشی خیابان فجر و … اشاره کرد و یادآور شویم که بدون حمایت و همراهی مردم و انسجام شورا نمی‌توانستیم چنین خدماتی را برنامه‌ریزی و اجرایی نماییم.

وی در ادامه به برخی شایعات در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان به عنوان شهردار و مشمولیت شهردار لنده از این قانون خاطر نشان کرد‌‌‌: ما تابع قانون هستیم اما، شهردار لنده به لحاظ قانونی و استعلام‌های صورت گرفته تا به امروز ۲۸ سال و نیم سنوات خدمتی دارد، ضمن اینکه نامبرده دارای یک سال جبهه‌ای بوده و قابلیت تمدید سنوات تا پنج سال را نیز دارا می‌باشد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر لنده با اشاره به انتشار برخی اخبار در این خصوص یادآور شد:  طبق قانون تشویش اذهان عمومی جرم بوده، رسانه‌ها قبل از انتشار خبر از صحت و سقم اخبار خود مطلع شوند بعد نسبت به انتشار آن اقدام کنند.

علی‌نژاد ضمن تکذیب خبر مشمولیت شهرداری لنده در خصوص قانون بازنشستگان گفت: با توجه به رضایتمندی مردم و شورای اسلامی از عملکرد شهردار، مختار مشهدی‌زاده به عنوان شهردار لنده به کار خود ادامه خواهد داد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما