کدخبر : 151513
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

مچ‌گیری از دستگاه‌هایی که در خدمت به مردم کوتاهی می‌کنند/عملکرد میز خدمت ادارات رضایت‌بخش نیست

جنوب پرس: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت میز خدمت ادارات ابراز نارضایتی کرد و گفت: دستگاه‌هایی که کوتاهی کنند از جشنواره شهید رجایی حذف می‌شوند.

به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، علی‌محمد احمدی پیش از ظهر امروز در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت با انتقاد از وضعیت میز خدمت ادارات،عملکرد میز خدمت را رضایت‌بخش ندانست و گفت: مدیران به وضعیت میز خدمت سر و سامان دهند،پایان آذر ماه به صورت تصادفی از میز خدمت بازدید می‌کنم و هر دستگاهی سه آیتم فضای مناسب، تلفن و‌رایانه و کارشناس مناسب را رعایت نکند و کوتاهی کند از جشنواره شهید رجایی حذف می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان انتقاد کرد و با اشاره به تاخیر ۲۰ دقیقه‌ای در آغاز نشست این شورا افزود: سازمانی که جشنواره مهمی مانند جشنواره شهید رجایی را دارد نباید ۲۰ دقیقه با تاخیر نشست شورای راهبردی را آغاز کند، جلسات را به موقع آغاز کنید،مدیری که با تاخیر به جلسه می‌آید دیگر برنامه‌ها را یا با تاخیر می‌رود یا اصلا حضور پیدا نمی‌کند.

وی بیان کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای سامانه ستاد مکانیسم ارزیابی قرار نداده و میز خدمت این سازمان هم مجهز نیست در حالی که انتظار داریم میز خدمت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مرتب و مجهزترین میز خدمت باشد.این جلسه را تشکیل ندادیم که معاون سازمان مدیریت سیستم تشویقی را تشریح کند.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دستگاه‌های استان در تشکیل میز خدمت عقب هستند از سیستم توبیخ و تنبیه برای فعال شدن میز خدمت استفاده شود.

وی عنوان کرد: به نوروزی توصیه می‌کنم‌ برای تسریع در کار مردم مچ‌گیری هم کند و از تنیهاتی مانند حذف از جشنواره ، معرفی به تخلفات اداری و قطع تسهیلات استفاده شود.

احمدی عنوان کرد: میز خدمت مصوبه دولت است و کسی که در اجرای مصوبات کوتاهی کند خلاف برنامه‌های دولت عمل کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به اندازه کافی در ادارات و دستگاه‌ها دیوان سالاری درست کردیم و نمی‌خواهیم این وضعیت را از طبقات اداراتبه طبقه همکف هم ببریم، میز خدمت برای تسریع در کار مردم راه‌اندازی شود والا اگر مدیری دنبال کار مردم باشد با کمترین میز و کامپیوتر انجام می‌گیرد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مطلوب ما این است که ارباب رجوع‌ها به طبقات نروند، به خوبی هدایت و راهنمایی شود و وقتشان تلف نشود.

احمدی در پایان سخنان خود به سامانه ستاد اشاره و خاطرنشان کرد: ماه آینده نشست شورای راهبری تشکیل و گزارشی از سامانه ستاد ارائه شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما