کدخبر : 151434
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

ماجرای حمله با موکت‌بر یکی از پرسنل خدمات شهری به دو شهروند میوه‌فروش

جنوب پرس: در نطق پیش از دستور جلسه شورای شهر بندرعباس موضوع حمله یکی از پرسنل شهرداری با موکت‌بر به دو شهروند میوه‌فروش بررسی شد.
13970911000419_Test_PhotoH
به گزارش جنوب پرس ، فاطمه جراره صبح امروز در نطق پیش از دستور خود اظهارداشت: عدم نظارت مدیریت شهری بر پرسنل خود جای تاسف دارد.

وی افزود: خبر ضرب و شتم و زخمی کردن دو شهروند توسط یکی از پرسنل خدمات شهری تعجب‌آور و تلخ بود.

عضو شورای شهر بندرعباس تصریح‌کرد: آموزش کنترل خشم و نحوه برخورد با شهروند باید پس از جذب پرسنل صورت گیرد تا شاهد رخ دادن چنین اتفاق های تلخی نباشیم.

جراره گفت: نمی‌دانم چگونه باید این مشکل را حل کرد و چه توجیهی برای این موضوع می‌توان داشت، جز این‌که شرمنده شهروندان هستیم.

وی ادامه داد: باید بر پرسنل خدمات شهری نظارت شود و شهرداری مکلف است بر پرسنل خود نظارت کند.

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: از آنجایی که در بسیاری موارد درگیری اجتناب‌ناپذیر است باید از نیروی انتظامی نیز کمک گرفته شود.

جراره اظهار داشت: پرسنل شهرداری، افرادی خدوم و زحمت‌کش هستند اما با عدم نظارت و رفتارهای این چنینی از سوی برخی پرسنل، وجاهت شهرداری و حرمت پرسنل آن زیر سؤال می‌رود.

در ادامه این موضوع، موحدی‌نژاد معاون خدمات شهری شهرداری گفت: پس از اطلاع از موضوع بلافاصله با کیانوش جهانبخش به بیمارستان رفتیم و با این دو شهروند گفت وگو کردیم.

وی افزود: حرف‌های این شهروندان متناقض بود و پس از بازبینی فیلم ضبط شده توسط دوربینی که در آن مکان وجود داشته مشخص شد این دعوا شخصی بوده و ارتباطی با شهرداری ندارد.

موحدی‌نژاد ادامه داد: پرسنل رسیدگی به تخلفات آن زمان در ماموریت کاری نبوده‌اند و این شخص که اتفاقا از پرسنل شهرداری نیز هست با جمع‌آوری دوستان خود با این دو شهروند ایجاد درگیری کرده است.

کیانوش جهانبخش در این خصوص گفت: پس از تماس یک شهروند و اطلاعم از موضوع به بیمارستان رفتم و به دلجویی از این دو شهروند پرداختم.

وی اظهارداشت: اظهارات این شهروندان کاملا متناقض بود و همخوانی نداشت.

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: برخورد قانونی با این افراد در محله خواجه عطا بوده و از این شهروندان درخواست شده وانت بار حامل میوه خود را به جای دیگری انتقال دهند و پس از این‌که این انتقال صورت گرفته با دعوای شخصی کار به ضرب و شتم رسیده است.

جهانبخش افزود: البته نباید منکر برخورد بسیار بد این پرسنل شهرداری شد وباید برخورد قانونی با وی صورت گیرد.

براساس گزارش فارس وی اظهار داشت: این فرد صلاحیت حضور در شهرداری را ندارد و امیدواریم به زودی شاهد برخورد با وی باشیم.

گفتنی است، چهارم اذر ماه یک پرسنل شهرداری با موکت‌بر به دو شهروند که با وانت‌بار در بلوار سمیه اقدام به فروش میوه می‌کردند حمله، و دو نفر را مجروح کرده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما