کدخبر : 151190
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت
گزارش خبری؛

علت قطعی برق در برخی مناطق اهواز چه بود؟/ جدول خاموشی مناطق مختلف اهواز

جنوب پرس: در دو روز گذشته مردم بسیاری مناطق شهر اهواز نسبت به قطع برق به صورت یک‌باره و بدون اطلاع قبلی اعتراض داشتند و این موضوع امروز جمعه نیز در مناطق کیانپارس و کیان‌آباد ادامه پیدا کرد.
برق تعمیر برق رسانی

به گزارش جنوب پرس ، در دو روز گذشته مردم بسیاری مناطق شهر اهواز نسبت به قطع برق به صورت یک‌باره و بدون اطلاع قبلی اعتراض داشتند و این موضوع امروز جمعه نیز در مناطق کیانپارس و کیان‌آباد ادامه پیدا کرد. درحالی‌که شهروندان روز تعطیل در منزل بودند با قطع برق مواجه شدند.

علی شکرخدایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به قطع برق در برخی مناطق شهر اهواز، اظهار کرد: با پایان روزهای گرم در استان خوزستان، شبکه توزیع برق کار اصلی اورهال شبکه توزیع را آغاز می‌کند که منجر به قطع برق می‌شود و این قطع برق از طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق اهواز اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد: به دلیل گرمای بسیار بالای شهر اهواز در تابستان که در آفتاب به بالای ۷۰ درجه می‌رسد و مصرف بالای برق توسط مشترکین برخی سیم‌ها داغ می‌کند و اتصالات سست می‌شود.

وی افزود: در شرایطی که هوا مساعد است که تا حدود ۱۵ اسفندماه می‌شود زمان وجود دارد که تیکه به تیکه اتصالات چک شود و عیوب شناسایی شود که کار اصلاح شبکه انجام شود و در تابستان آینده به مشکل نخوریم.

براساس این گزارش فارس، قطع برق در شهر اهواز در این چند ماه باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای مردم شده است و بیشترین شکایت مردم نیز از  عدم اطلاع‌رسانی مناسب در این زمینه است. به همین دلیل خبرگزاری فارس از امروز جدول اطلاع‌رسانی قطع برق را در اختیار مردم شهر اهواز قرار می‌دهد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما