کدخبر : 150740
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

بانوی کنگانی به آموزش و پرورش زمین اهدا کرد

جنوب پرس: راضیه غلامی فرهنگی و خیر نیک‌اندیش شهرستان کنگان با واگذاری یک قطعه زمین به مساحت ۲۰۰ مترمربع واقع در شهرک فرهنگیان در ردیف خیرین آموزش و پرورش قرار گرفت.

به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان کنگان، شاکر محیسن امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  با کارهای خیرخواهانه، تا اندازه زیادی می‌توان از این رهگذر برای رفع مشکلات و محدودیت‌های موجود در زمینه فضای فیزیکی گام برداشت و در محیط مناسب به تعلیم و تربیت پرداخت .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کنگان با بیان اینکه راضیه غلامی فرهنگی و خیر نیک اندیش کنگانی زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع را به آموزش و پرورش اهدا کرده است افزود:این زمین واقع در شهرک فرهنگیان می باشد.

 وی با ابراز خرسندی از این عمل شایسته بانوی خیر خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش و زحمات همت والای خیرین مدرسه ساز بخشی از کمبود فضای آموزشی منطقه در حال کاهش است که امید است در آینده نزدیک و حمایت مسئولین و مشارکت بیش از پیش خیرین شاهد رفع کامل کمبود فضای آموزشی در منطقه باشیم.

محیسن ادامه داد: با همت خیرین مدرسه ساز این شهرستان  یک پروژه مدرسه سازی در مناطق روستایی با  ۹ کلاس درس، دو پروژه در شهر با  ۲۱  کلاس هم اینک در حال احداث است که امید است همه آنها با همت والای خیرین در سال ۹۷به بهره برداری برسند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما