کدخبر : 150677
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

خیابان‌های شهر لنده و تراژدی کنده‌کاری آبفای شهری‌‌/ آسفالتی که یک ماه هم تحمل نشد

جنوب پرس: شهردار لنده گفت: خیابانی که کمتر از یک ماه از آسفالت آن نمی‌گذرد باز هم توسط آبفای شهری کنده‌کاری شد.
13970906001264_Test_PhotoH
به گزارش جنوب پرس ، مختار مشهدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لنده با اشاره به تلاش شورا و شهرداری برای بهسازی و آسفالت خیابان‌های شهر لنده اظهار داشت‌‌: در نه ماه گذشته شهرداری لنده بیش از ۵ کیلومتر زیرسازی در سطح شهر لنده انجام داده است.

وی افزود: این مقدار افزون بر خیابان‌هایی بوده که قبلا زیرسازی شده ولی توسط برخی دستگاه‌های خدماتی کنده‌کاری شده بود و شهرداری در صدد مرمت و بهسازی آنها برآمده است.

شهردار لنده تصریح کرد: شهرک‌های فجر و شهید رجایی، بهاران و سرآسیاب از جمله مناطقی هستند که اقداماتی در آنها انجام شده و هنوز نتوانسته‌ایم رضایت کامل مردم این مناطق را به دست آوریم.

مشهدی‌زاده ادامه داد: در گذشته کم لطفی‌های بسیاری به این مناطق شده و خدمات شهری پس از اتصال آنها به شهر به مردم ارائه نشده و همین امر نارضایتی مردم را به دنبال داشته که امیدواریم با برنا‌مه‌ریزی انجام شده بتوانیم خدمات مطلوبی به آنها ارائه نماییم.

وی خاطرنشان کرد: کار زیرسازی خیابان‌ها و کوچه‌های شهرک فجر لنده با جدیت در حال پیگیری بوده و اقداماتی در این زمینه انجام شده است.

شهردار لنده به حجم ترافیک بر روی خیابان شهرک فجر اشاره و ادامه داد: در ماه‌های اخیر آبفای شهری و پیمانکار آن برای اصلاح و توسعه شبکه آب شهری اقدام به حفاری در پائین دست شهرک فجر و قبرستان کردند و متعهد شدند که ظرف کمتر از دو ماه نسبت به تکمیل و زیرسازی و آسفالت آن اقدام کنند ولی با گذشت چند ماه هنوز اقدانی در این زمینه انجام نشد.

مشهدی‌زاده گفت: تراژدی کنده‌کاری خیابان‌های لنده به اینجا ختم نمی‌شود بلکه در این روزها شاهد کنده‌کاری در خیابان‌های لنده هستیم که عمر آسفالت آنها به ماه هم نمی‌رسد، از مسؤولان‌ آبفای شهری خواهان تسریع در انجام تعهدات خود هستیم.

وی افزود: با توجه به شکستگی‌های مکرر خط لوله آب و فرسوده بودن آن نیاز هست که مسوولان آبقای شهری و متولیان شهرستان چاره‌ای برای جلوگیری از تکرار شکستگی‌ها و اصلاح خط لوله در سطح شهر لنده بیاندیشند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما