کدخبر : 149422
پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

شهروندان شیرازی در پاکسازی حاشیه شهر سهیم می‌شوند

جنوب پرس: روز جمعه 18 آبان فرصتی برای تجمع و حضور شهروندان شیرازی برای پاکسازی حاشیه شهر فراهم می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، دبیر انجمن تشکل پاکسازان طبیعت استان فارس با اعلام برگزاری برنامه مشارکتی «شهر زیبا، شهروند مسوول» اظهار داشت: این برنامه برای صبح ۱۸ آبانماه ترتیب داده شده است.

شهلا ایادی ادامه داد: علاقمندان برای حضور در این برنامه پاکسازی می‌توانند راس ساعت ۸ صبح جمعه در میدان قصرالدشت شیراز گرد هم بیایند.

وی با اشاره به رایگان بودن سرویس ایاب و ذهاب برای علاقمندان به شرکت در این برنامه عنوان کرد: به دلیل اینکه سرویس رفت و آمد برای شرکت کنندگان بر اساس تعداد حاضران در نظر گرفته می‌شود، لازم است تا علاقمندان از قبل با شماره ۰۹۳۵۴۹۳۶۸۱۷ تماس بگیرند و برای اعلام حضور خود هماهنگی لازم را به انجام برسانند.

ایادی با تاکید بر اهمیت حفظ پاکیزگی فضاهای شهری و حاشیه شهر بیان کرد: پاکسازی حاشیه جاده میدان گل سرخ تا کیلومتر ۴جاده شیراز -جهرم در این برنامه گنجانده شده است.

دبیر انجمن تشکل پاکسازان طبیعت استان فارس ضمن قدردانی از سازمان‌هایی که در این برنامه شرکت می‌کنند، گفت: برنامه پاکسازی تشکل پاکسازان طبیعت فارس با همراهی و مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیرازو باشگاه سوارکاری سلطان اجرا می‌شود.

ایادی با تاکید بر اهداف برنامه شهر زیبا، شهروند مسوول عنوان کرد: به دلیل اینکه حاشیه جاده فرودگاه شیراز تا کوار به شدت دچار وضعیت ناخوشایندی شده است، با ایجاد دغدغه میان مسوولان و شهروندان و ساکنان بومی منطقه روز جمعه که تعطیل است برای حضور مردم در این برنامه انتخاب شده است.

وی ادامه داد: در این برنامه که به مناسبت ۱۴ آبان روز فرهنگ ملی در نظر گرفته شده است، زباله‌هایی که در این محور ریخته شده است توسط شرکت کنندگان جمع‌آوری خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما