کدخبر : 149363
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های بندرعباس به تصویب شورای شهر رسید

جنوب پرس:  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های شهر بندرعباس در هشتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس مورد تصویب این شورا قرار گرفت.

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های بندرعباس به تصویب شورای شهر رسید

به گزارش جنوب پرس ، بابک هاشمی، بیان داشت: پس از بررسی‌های دقیق و نظرات کارشناسانه و همچنین بحث و تبادل‌نظر در جلسات متعدد کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر، شاهد تصویب این موضوع هستیم.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های صورت گرفته ۸۰ کورس سفر درون‌شهری تاکسی بررسی و نرخ‌های جدید بر اساس نظر کارشناسی اعمال شده است، افزود: متأسفانه برخی رسانه‌ها در بازتاب اخبار مربوط به جلسات قبل شورای شهر پیرامون افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها به‌اشتباه از افزایش سرسام‌آور سخن به میان آورده بودند که این مسئله صحت ندارد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها به‌طور میانگین ۲۲ درصد افزایش یافته است، گفت: به‌طور متوسط، کورس‌های مختلف از ۸ تا ۳۳ درصد افزایش یافته است.

هاشمی خاطرنشان کرد: نگاه ما در حوزه حمل‌ونقل درون‌شهری، خدمات بهتر به شهروندان است که برای آن نیازمند بالانس قیمتی برای تاکسی‌ها هستیم.

اضافه می‌شود، در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهاد شهرداری بندرعباس، افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها با رأی لازم مورد تصویب قرار گرفته و برای تائید به فرمانداری ارسال می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما