کدخبر : 149356
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

بیشتر معتادان متجاهر در هرمزگان متعلق به استان‌های دیگر هستند

جنوب پرس: معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان گفت: بیش از نیمی از معتادان متجاهر در هرمزگان متعلق به استان‌های دیگر هستند.

بیشتر معتادان متجاهر در هرمزگان متعلق به استان‌های دیگر هستند

به گزارش جنوب پرس ، بهروز اکرمی در جلسه هماهنگی، ساماندهی و تجهیز مراکز نگهداری از معتادین متجاهر، کارتن خواب ها و کودکان خیابانی استان هرمزگان، عنوان کرد: طرح های مختلف جمع ‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب در استان سال ها بود که اجرایی می شد اما به دلیل عدم ساماندهی مناسب نتیجه قابل قبولی کسب نمی شد.

وی اضافه کرد: طرح جمع ‌آوری معتادان متجاهر استان که امسال با همکاری تمامی دستگاه های صورت گرفت طرحی موفق است که منجر به نتیجه گردید و علاوه بر کاهش چشمگیر تعداد اینگونه افراد در استان موجب تهیه بانک اطلاعاتی کامل از آنها شد.

اکرمی خاطرنشان کرد: بازگرداندن این افراد به استان های خود که بیش از نیمی از آمار معتادان متجاهر هرمزگان را تشکیل می دادند، موجب کاهش حضور آنها در فضاهای شهری گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اظهار خرسندی از اجرای این طرح در استان، گفت: از تمامی اعضای این جلسه که در تحقق طرح جمع‌ آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب استان تلاش کردند، کمال تشکر را دارم.

وی تصریح کرد: به جرات می توان گفت طرح جمع ‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب هرمزگان برای اولین بار در استان و حتی کشور با موفقیت کامل روبرو بوده و جای دارد از این کار تیمی که با مشارکت و همکاری صد در صدی متولیان این امر صورت گرفت تقدیر و تشکر شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما