کدخبر : 149324
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

تخصیص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در حوزه اجتماعی

جنوب پرس: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در حوزه اجتماعی خبر داد.
2926914

به گزارش جنوب پرس، حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی ظهر سه شنبه در شورای اجتماعی و فرهنگی استان، افزود: از مجموع ۱۴۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته به استان در حوزه اجتماعی، ۴۰۰ میلیون تومان برای حوزه مشارکت اجتماعی در نظر گرفته شده است.

میرمحمدی با تاکید بر اینکه قرارداد های مشارکت اجتماعی با سازمان های مردم نهاد عملیاتی می شود، ابراز داشت: طرح های سازمان های مردم نهاد از طریق فرمانداری ها معرفی و شورای نظارت نسبت به بررسی و تصویب برنامه ها اقدام می کند.

میرمحمدی با بیان اینکه برای سال جاری در حوزه اجتماعی برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است، عنوان داشت: آموزش در حوزه جوانان و به ویژه زوجین پیش در از ازدواج، تحقق آموزش ها و توانمند سازی و همچنین اجرای آموزش هایی با محوریت مدارس هدفگذاری شده است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از اجرای طرح جمع آوری متکدیان با محوریت اتباع بیگانه خبر داد و گفت: همچنین پوشش توانمند سازی کودکان کار و شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل با محوریت مناطق عشایری محقق می شود.

منبع مهر/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد