کدخبر : 149318
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان در استان

جنوب پرس: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نماد ( نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان) در استان خبر داد.
2856255

به گزارش جنوب پرس، هادی زارع پور ظهر سه شنبه در نشست شورای اجتماعی و فرهنگی استان، افزود: طرح «نماد» از سال ۹۵ به شکل آزمایشی در کشور کلید خورد و سال بعد پوشش ۱۲ مدرسه در استان ها هدفگذاری شد.

زارع پور با بیان اینکه طی سال جاری یکی از شهرستان ها با ظرفیت ۱۳۰ مدرسه باید محور طرح قرار بگیرد، عنوان داشت: ابعاد این طرح به استان ها ابلاغ شده و تغییراتی نیز در چارت این برنامه در حال انجام است.

زارع پور از اعزام تیم پروژه با هدف شرکت در جلسات توجیحی، دریافت تغییرات و تحولات، شیوه نامه و اصلاحات خبر داد و گفت: این برنامه با محوریت پوشش و حضور ۹ دستگاه در استان عملیاتی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تامین و ارتقای مراقبت اجتماعی از دانش آموزان با رویکردی مدرسه محور را از جمله ابعاد این برنامه دانست و عنوان کرد: شرح وظایف دستگاه های مختلف در قالب طرح آورده شده است.

زارع پور تصریح کرد: همچنین ۶۳ کتاب و جزوه آموزشی پیرامون مهارت های رشدی، تنظیم شناختی، حل مسئله و خود آگاهی پیش بینی شده و بسته های غربالگری و مداخله نیز ایجاد می شود.

منبع مهر/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد