کدخبر : 149157
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

سانحه جاده جاسک – سیریک ۶ قربانی گرفت

جنوب پرس: بخشدار سیریک گفت: از جان باختن ۶ نفر به دلیل واژگونی سواری سمند در هرمزگان خبر داد.
۸ مصدوم و یک کشته حاصل دو تصادف در جاده های آبادان

به گزارش جنوب پرس، احمد جمالدینی بخشدار بخش مرکزی سیریک در گفتگو  گفت :صبحگاه روز دوشنبه پنج نفر در سانحه برخورد خودرو پراید با گاردیل کنار جاده در جاده جاسک – سیریک جان خود را از دست دادند.

جمالدینی اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۵ صبح روز دو شنبه به وقوع پیوست و در آن سانحه ۶ نفر از سرنشینان خودرو که ۵ نفر خانم و یکی هم مرد جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: طبق بررسی های کارشناسی صورت گرفته، انحراف به راست که ناشی از خواب آلودگی راننده بوده علت اصلی بروز این حادثه بوده است.

وی بیان داشت: شدت این سانحه رانندگی بسیار زیاد بود به طوری که فرصتی برای امدادرسانی نیروهای آتش نشانی گونمردی پیش نیامد و برای خاموش کردن آتش از آتش نشانی شهر سیریک کمک گرفته شد.

وی ادامه داد: این ۵ نفر که در این سانحه جان خود را از دست داده اند ۴ نفر از آنها خانم بوده اند که معمولا برای صید یک نوع ماهی به نام ( کوچکو) عازم شهرستان بندر عباس بودند که این حادثه برای آنها پیش آمده است.

شاهین فتحی در ارتباط با جزئیات واژگونی سمند در هرمزگان، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه صبح امروز در محور سیریک حوالی روستای سیکویی به وقوع پیوسته است.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در اثر این حادثه همه ۶ سرنشین سواری سمند جان خود را از دست دادند.

منبع مهر/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما