کدخبر : 149154
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
فاقددیدگاه
پرینت

لزوم استفاده از ظرفیت بنگاه های اقتصادی برای ساخت مدارس جدید

جنوب پرس:  استاندار هرمزگان بر لزوم استفاده از ظرفیت بنگاه های اقتصادی برای ساخت مدارس جدید در هرمزگان تاکید کرد.
2929874

به گزارش جنوب پرس، فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان با بیان اینکه استان هرمزگان روند رو به رشدی در زمینه کسب رتبه های خوب آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها داشته است، عنوان کرد: نیاز است مجموعه اقدامات پایه ای برای موفقیت بیشتر دانش آموزان هرمزگانی در آزمون سراسری، از دوره اول متوسطه صورت گیرد.

وی ادامه داد: باید ضمن برنامه ریزی مطلوب، جدیت و احساس مسئولیت در میان مدیران مدارس، معلمان، والدین و دانش آموزان جهت موفقیت در آزمون سراسری و کسب رتبه های خوب ایجاد شود.

استاندار هرمزگان افزود: بر روی دانش آموزان سال آخر دبیرستان نیز باید تمرکز ویژه ای صورت گیرد و برنامه ریزی مناسبی برای آنها جهت شرکت در آزمون سراسری انجام شود تا به نتایج بهتری در آزمون سراسری سال آینده دست یابیم.

همتی با تاکید بر اینکه باید تحول اساسی در سطح آموزش استان هرمزگان ایجاد شود، تصریح کرد: ما آمادگی داریم تا هرگونه حمایت و کمکی به مجموعه آموزش و پرورش برای تحقق این اهداف داشته باشیم.

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت بنگاه های اقتصادی استان هرمزگان برای کمک به ساخت مدارس جدید در استان هرمزگان تاکید کرد و بیان داشت: برنامه ریزی مناسبی جهت ساخت ۱۰۰ مدرسه جدید با مشارکت بنگاه های اقتصادی در هرمزگان انجام شود و این مدارس تحت نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان با کیفیت خوب ساخته شوند.

منبع مهر/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما