کدخبر : 148991
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند

جنوب پرس: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند و تا اخرین نفس در مقابل دسیسه های آمریکا مقاومت می کنند.

سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند

به گزارش جنوب پرس ، محمد تقی زاده پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان بیان کرد: امروز تنها روز دانش آموز نیست بلکه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز ملت ایران و شهدا است.

وی افزود: امروز روز شهدایی مثل سید حسن سواری و کودک چهار ساله شهید محمد طاها اقدامی است که در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز در راه اهداف انقلاب به شهادت رسیدند.

تقی زاده با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا به ویژه شهدای دانش آموز در روز مبارزه با استکبارستیز جهانی، بیان کرد: امروز طلاب، معلمان، دانش آموزان، دانشجویان، اقشار مختلف، بسیجیان همیشه در صحنه، ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی در این مراسم حضور دارند تا لبیم گوی انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: امروز سالروز شهادت دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۵۷ و روز اقدام زیبا و شایسته دانشجویان پیروی خط امام خمینی(ره) است، همان کسانی که جان تازه ای به مبارزه با استکبار بخشیدند.

تقی زاده تصریح کرد: بزرگترین پیام امروز این است که شاگردان امام خمینی(ره) و سربازان سید علی خامنه ای همچنان در صحنه حضور دارند.

وی گفت: هرچند سال ها از روزهای ابتدایی انقلاب با آن همه فشار و تحریم از سوی استکبار به نظام جمهوری اسلامی ایران و حادثه طبس، دفاع مقدس و شلیک به هواپیمای مسافربری ایران گذشته اما آمریکا هنوز گوش شنوا و چشم بینا پیدا نکرده و نمی تواند مردم همیشه در صحنه ایران را ببیند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تأکید کرد: پیام امروز این است که سربازان کوچک انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند و تا اخرین نفس در مقابل دسیسه های آمریکا مقاومت می کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما