کدخبر : 148979
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

تحریم‌های جدید استکبار یک تاکتیک برای ایجاد ناامیدی در بین مردم است

جنوب پرس: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان، تحریم‌های جدید استکبار را یک تاکتیک برای ایجاد ناامیدی در بین مردم عنوان کرد.

به گزارش جنوب پرس ، احمد نفیسی صبح امروز در نشست شورای اداری با اشاره به تغییر پست و مسؤولیت کوتاه مدیران اظهار داشت: مسؤولیت‌ها همانند ابرهای بهاری، زودگذر هستند که همه ما باید از این فرصت کوتاه بنحو احسن استفاده کنیم بنابراین فرمانداران و بخشداران بایستی از حواشی پرهیز و وحدت و انضباط مالی را سرلوحه خود قرار دهند.

وی همچنین افزود: محبوب دریا جزو مدیران خوب استان است که به پیشنهاد فرماندار خمیر از وجود وی در بندرخمیر استفاده خواهد شد.

نفیسی، فضای دوستانه و همکاری و تفاهم در خمیر را نشانه تلاش همه اقشار از جمله روحانیون، طلاب، مسؤولان و… مثال زدنی خواند و تصریح کرد: همه اینها نشان از روحیه تسامح و تساهل مردم شهرستان بندرخمیر است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان همچنین اضافه کرد: هرمزگان در قدیم به دارالامان مشهور بوده که براساس گزارشات سیاحان، همه اقشار با هر دین و مذهبی در کمال امنیت در کنار هم زندگی می‌کرده‌اند که این نشان از توسعه یافتگی مردم در آن زمان بوده است.

نفیسی همچنین در بخشی از سخنان خود به شیوه حکومت داری دینی در انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: این نوع حکومت داری که براساس مشورت استوار است، می‌تواند الگویی برای همه نظام در دنیا باشد زیرا تمام ارکان این نظام انتخابی است و امیدواریم این روش و شیوه تداوم یابد و ما بتوانیم از حضور مردم در جهت دفع و دسیسه‌های دشمن و همین در جهت جذب و جلب استعدادها برای تحقق آرمان‌های اسلامی به نحو شایسته استفاده کنیم.

این مقام مسؤول همچنین با بیان اینکه تحریم‌های جدید استکبار یک تاکتیک برای ایجاد ناامیدی در بین مردم می‌باشد، بیان داشت: تحمیل درد و رنج به مردم توسط استکبار جهانی از جمله اهداف و برنامه‌های آنان برای ناامیدی مردم از نظام و انقلاب اسلامی است و اگر ما مسؤولان تدبیر بخرج دهیم و رفتار مناسب از خود به نمایش بگذاریم یقینا این دردها و رنج‌ها بر مردم کمتر خواهد شد.

وی همچنین اضافه کرد: این رفتار ما مدیران است که می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست و منطقی مردم را باخود همراه کرده و این دایره درد و رنج را از آنان کم کنیم و چاره آن این است که مدیران از حواشی پرهیز کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما