مدیران دستگاه‌های اجرایی بندرخمیر پیگیر اعتبارات تخصیص یافته باشند

کدخبر : 148972
یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
فرماندار شهرستان بندرخمیر تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیگیر اعتبارات تخصیص یافته به این شهرستان باشند.

به گزارش جنوب پرس [1] ، میرهاشم خواستار صبح امروز در آئین تودیع و معارفه بخشدار رویدر که با حضور مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان و جمعی از مسؤولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد اظهارداشت: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک فرصت و موهبت الهی است.

وی افزود: مسؤولان، فرصت‌های در اختیار را مغتنم بشمارند و همه تلاش خود را جهت خدمت بی‌منت به مردم بکار گیرند و با گشاده رویی با مراجعین در جهت حل مشکل آنها اهتمام ورزند.

خواستار گفت: مردم ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند که بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی باز هم علیرغم وجود مشکلات در کشور، به‌صورت گسترده در همه مسائل و موضوعات مرتبط با کشور و انقلاب و نظام حضور و مشارکت فعال دارند.

فرماندار بندرخمیر در ادامه تصریح کرد: شرکت در مراسم تودیع و معارفه هم سخت است و هم شیرین، چون یک نیروی خدوم می‌رود و یک نیروی خدوم دیگر می‌آید.

وی با اشاره به خصوصیات بخشدار سابق رویدر گفت: وی طی این مدت بدون حاشیه در بخشداری رویدر خدمت کرده و عملکرد موفقی نیز داشته است.

خواستار همچنین گفت: محبوب دریا نیز همانند فاروق رحیمی باید از همه ظرفیت‌های بخش رویدر در جهت پیشبرد اهداف استفاده کند چراکه مدیری موفق خواهد بود که بتواند از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها بهره کافی را ببرد.

وی همچنین در بخشی از سخنان خود به تجهیز کارگاه مجتمع بندری در بندرخمیر اشاره کرد و یادآور شد: پس از رایزنی‌ها و پیگیری‌های فراوان و با تاکید استاندار هرمزگان، ادامه ساخت مجتمع بندری خمیر آغاز می‌شود و از هم اکنون تجهیز کارگاه این مجتمع انجام خواهد شد.

فرماندار بندرخمیر اضافه کرد: احداث این مجتمع در این برهه از زمان و علیرغم مشکلات اقتصادی، به بهبود‌ وضعیت معیشتی منطقه کمک زیادی خواهد کرد.

خواستار همچنین در این نشست، پیگیری اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان را به آنان یادآور شد و تصریح کرد: اگر بنا باشد فرمانداری مسؤول پیگیری همه طرح‌ها و پروژه‌ها در شهرستان باشد پس دستگاه‌های اجرایی در شهرستان چکاره‌اند؟!

وی تاکید کرد: از مسؤولان شهرستانی انتظار داریم اعتبارات تخصیص یافته به شهرستان را پیگیری کنند زیرا اعتبار برخی از پروژه‌ها تخصیص یافته و برخی دیگر حتی بخشی دیگر بصورت ناتمام انجام شده که دستگاه‌های اجرایی شهرستان مکلفند تا دهه فجر سال‌جاری نسبت به جذب اعتبارات این پروژه‌ها اقدام نمایند.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.