کدخبر : 148776
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

بیش از ۴۰ پروژه عمران شهری در کنگان در حال اجراست

جنوب پرس: شهردار بندر کنگان اظهار داشت: بیش از 40 پروژه عمران شهری در کنگان در حال اجراست.

به گزارش جنوب پرس ،  رحیم جمالی صبح امروز در حاشیه بازدید از پروژه های شهر کنگان در شهرستان کنگان، اظهار داشت: در حال حاضر و در حوزه عمران شهری ۴۰ پروژه در شهر کنگان در حال اجراست.

شهردار کنگان افزود: مجموع اعتبارات پروژه های فوق  ٢٠٠ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی و استانی است.

وی بیان کرد: تکمیل فاز اول دهکده گردشگری ، ادامه بلوار امام حسین (علیه السلام)، اجرای پارک های محله ای ، زیرسازی و اجرای سنگ جدول بیش از ۱۰ نقطه شهر ، احداث المان های شهری در میادین شهید بهشتی و کوزه گری ، احداث پارک چشمه اصلاحات هندسی معابر ، احداث دیوار حفاظتی در دو محل در محله کوزه گری از جمله این پروژه هاست.

جمالی خاطرنشان کرد: میدان انتهای غدیر و پارک غدیر در حدفاصل محدوده میدان غدیر تا تاسیسات آب شیرین کن نیز در حال طراحی است.

وی به اجرای پل های بلوار بزرگ امام حسین (ع) نیز اشاره ای کرد و عنوان داشت: سه دستگاه پل در بلوار امام حسین در حال اجراست که پیشرفت خوبی داشته است.

شهردار کنگان خاطر نشان ساخت: با تکمیل و بهره برداری از این پل ها بخشی از ترافیک شهری به بلوار امام حسین (ع) انتقال خواهد یافت و سهولت و دسترسی در مسیرهای شهری رونق بیشتری خواهد گرفت.

وی با تقدیر از شهروندان گفت: بخشی از موفقیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر مدیون همراهی و حمایت و همکاری شهروندان مسئولیت پذیر است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما