کدخبر : 148771
شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری پنج شب مراسم عزاداری در گچساران با حضور سخنران کشوری

جنوب پرس: امام جمعه گچساران از برگزاری پنج شب مراسم عزاداری در دهه پاياني ماه صفر در مصلي گچساران با حضور سخنران کشوری خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام سید امین الله حجازی امروز از برگزاری پنج شب مراسم عزاداری در آخر ماه صفر در مصلی گچساران خبر داد.

 امام جمعه گچساران با بیان اینکه ۲۰ برنامه فرهنگی در طول یک سال با همکاری ادارات و افراد خیر در این شهر برگزار می شود، عنوان کرد: برگزاری مراسمات فرهنگی  از جمله برگزاری مراسمات عزادارای  در دهه فاطمیه، ماه محرم و صفر از سال گذشته تا کنون  در مصلی گچساران در حال اجرا است.

وی با اشاره به برگزاری مراسمات عزادارای در ماه محرم و صفر سال گذشته عنوان کرد: سال گذشته نیز در چهار شب آخر ماه محرم و یک شب اول ماه صفر  برنامه‌هایی تدارک دیده شده که این مراسم با شرکت دو هزار نفر و سخنران کشوری حاج آقا جعفرزاده در مصلی گچساران  برگزار شد.

 امام جمعه گچساران افزود: همچنین در دهه سوم ماه محرم امسال سخنران مراسم حجت الاسلام  حاج آقا فرشاد یزدی خطیب توانا و برجسته کشوری و استاد حوزه و دانشگاه  در این شهرستان  بودند.

حجازی با اشاره به برگزاری مراسمات پایانی ماه صفر در این شهرستان افزود:از امشب نیز  طبق روال گذشته مراسم عزاداری و سوگواری پنج شب آخر ماه صفر در این شهرستان با حضور سخنران برجسته کشور حجت الاسلام گودرزی در مصلی نماز جمعه راس  ساعت ۱۹و ۳۰دقیقه برگزار  می شود.

 امام جمعه گچساران  با بیان اینکه  امروزه دشمنان با استفاده از جنگ نرم و فضاهای مجازی  در تلاش برای نفوذ فرهنگی در بین جوانان  ما هستند، خاطرنشان کرد:  با تکیه بر ولایت فقیه،  و برگزاری مراسمات فرهنگی  در طول سال نسل نو و جوان ما  را از این گونه تهدیدها مصون نگه می‌دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما