کدخبر : 148593
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای ۵۶ برنامه درهفته پدافند غیر عامل در بستک

جنوب پرس: فرماندار شهرستان بستک از اجرای 56 برنامه در سطح این شهرستان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، سید شمس الدین حسینی قتالی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران گفت: هفته پدافند غیرعامل فرصت خوبی است که با اجرای برنامه‌های مفید و متنوع مردم را نسبت به دستاوردهای پدافند غیر‌عامل که نوعی دفاع غیر نظامی و جلوگیری از تلفات است آشنا کنیم.

وی با بیان اینکه نباید برنامه‌های پدافند غیرعامل را در یک هفته خلاصه کرد گفت: بایستی در طول سال برای آموزش مردم برنامه داشت و قطعا آموزش در مدارس برای کودکان، نوجوانان و جوانان تاثیر بسزایی در مصونیت ماندن آنان در مواقع وجود خطرات خواهد داشت.

سید شمس الدین حسینی قتالی اظهار کرد: در هفته پدافند غیرعامل در شهرستان بستک در دو شهر بستک و جناح و در مناطق و بخش‌ها برنامه‌های متنوعی برگزار خواهد و اجرای مراسم صبحگاه مشترک، سخنرانی مسوولین در مجامع عمومی در جهت اطلاع‌رسانی و آموزش مردم، برگزاری کلاس‌های آموزشی، بازدید از اماکن شهرستان و برگزاری رزمایش و مانورهای ایمنی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: با تلاش همکارانمان در مجموعه کمیته پدافند غیر عامل، شهرستان بستک در سه سال اخیر در بحث پدافند غیر‌عامل رتبه اول در سطح استان را از آن خود کرده است.

گفتنی است، از ۸ لغایت ۱۴ آبان ماه به عنوان هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده است و شعار امسال در این هفته با عنوان، افزایش بازدارندگی در سایه  حماسه حسینی می‌باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما