کدخبر : 148584
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

تصادف مرگ بار در تنگستان ۷ کشته و زخمی برجای گذاشت

جنوب پرس: رییس پلیس راه استان بوشهر اظهار داشت: متاسفانه در حادثه برخورد دو دستگاه خودرو در جاده بنه گز به چاه پیر در شهرستان تنگستان راننده و سه سرنشین خودرو 405 فوت، راننده و دو سرنشین خودرو ساینا نیز مجروح که به بیمارستان خلیج فارس بوشهر اعزام شدند.

به گزارش جنوب پرس ، رییس پلیس راه استان بوشهر گفت: بر اثر تصادف دو دستگاه خودرو در جاده بنه گز به چاه پیر در شهرستان تنگستان چهار نفر کشته و سه نفر زخمی شدند.
سرهنگ جابر پاپری گفت: ساعتی پیش یک دستگاه خودرو ۴۰۵ به رانندگی خانمی به هویت “غ “و سرنشینی سه فرزندش با یک دستگاه خودرو “ساینا”  به رانتدگی “احمدرضا “و سرنشینی دو فرزندش برخورد کردند.
وی گفت: متاسفانه در این حادثه راننده و سه سرنشین خودرو ۴۰۵ فوت، راننده و دو سرنشین خودرو ساینا نیز مجروح که به بیمارستان خلیج فارس بوشهر اعزام شدند.
سرهنگ پاپری با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی می باشد از رانندگان خواست در هنگام رانندگی خصوصا در جاده های کم عرض از سرعت زیاد خودداری و از سیستم روشنایی کامل خودرو هنگام تاریکی هوا استفاده و از هر عملی که ممکن است حواسشان را از رانندگی پرت کند دوری کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما