۱۰ هزار خودرو در پارکینگ چذابه وجود دارد

کدخبر : 148537
سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
 رئیس پلیس راه خوزستان گفت: حدود ۱۰ هزار خودرو در پارکینگ چذابه وجود دارد که با بازگشت زائران از زیارت به مرور تخلیه می شوند.

۱۰  هزار خودرو در پارکینگ چذابه وجود دارد

به گزارش جنوب پرس [1] ، سرهنگ رضا دولتشاهی مستقر در مرز چذابه اظهار کرد: به دلیل کاهش تردد و ورود و خروج زائران جریان ترافیک در سطح چذابه روان است اما امشب موج ورود و بازگشت به کشور شروع می شود.

وی افزود: تردد در سطح مرز چذابه آرام، روان و عادی است و در مشکل خاصی در طول محور چذابه نداریم.

رئیس پلیس راه خوزستان تصریح کرد: پس از شروع موج بازگشت به کشور، تیم هایی از پلیس راه را در جاهایی که تردد زائران وجود دارد به ویژه محورهای خروجی استان مستقر کردیم و محورهای خروجی استان سازماندهی و آماده باش کامل به پرسنل اعلام و نیروهای کمکی در نقاط حادثه خیز مستقر شده است.

سرهنگ دولتشاهی گفت: گشت هوایی پلیس راه استان نیز از ابتدای اربعین فعال و هماهنگی های لازم با سازمان های امدادی و خدماتی در طول مسیر انجام شده و در بحث خروج از پارکینگ ها نیروهایی مستقر شده تا خروج خودروها را از پارکینگ سازماندهی کنند.

وی به رانندگان خودروها در سطح مرز توصیه کرد که به دلیل متغیر بودن آب و هوای استان با آرامش حرکت وسرعت مطمئنه را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه خوزستان یادآور شد: به کسانی که خودروی شخصی در پارکینگ چذابه دارند، توصیه می شود به محض ورود به کشور در نقاط مشخص استراحت کنند تا بتوانند با آمادگی به سفر خود ادامه دهند.

سرهنگ دولتشاهی اضافه کرد: حدود ۱۰ هزار خودرو در پارکینگ چذابه وجود دارد که با بازگشت زائران از زیارت به مرور تخلیه می شوند.

وی در پایان گفت: خودروهایی که در نقاطی غیر از پارکینگ و غیرمجاز مستقر شوند توسط پلیس راه به پارکینگ هدایت و در مکان خاصی که مشخص است پارک می شوند.

منبع:مهر


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.