کدخبر : 148335
یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۸:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شهرستان گناوه برگزار شد

جنوب پرس: رئیس هیئت ورزش های همگانی گناوه گفت: مسابقات آمادگی جسمانی بین باشگاهی شهرستان گناوه جام نشاط و تندرستی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در گناوه برگزار شد.

مسابقات آمادگی جسمانی بانوان شهرستان گناوه برگزار شد

کرامت‌اله شولی‌فرد رئیس هیئت ورزش های همگانی گناوه روز شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت:مسابقات آمادگی جسمانی بین باشگاهی شهرستان گناوه (جام نشاط و تندرستی ) ویژه بانوان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با همکاری هیئت ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان در سالن شهید عباسی گناوه برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات به صورت یک روزه با حضور باشگاه های بهرس، خلیج فارس، اکسیر، نشاط، درخشان، نفت،ایران و شهید عباسی  از گناوه در هفت رده سنی ۱۸ تا۲۲، ۲۲تا ۲۶، ۲۶تا ۳۲، ۳۲تا ۳۶، ۳۶ تا ۴۰ و ۴۰ تا ۵۰ و ۵۰ به بالا برگزار شد که در پایان در رده بندی تیمی باشگاه بهرس، باشگاه خلیج فارس و باشگاه اکسیر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

شولی فرد بیان کرد: در مسابقات انفرادی در رده سنی اول نازیلا حیاتی، افسانه عباسی، فاطمه اسدی و رده سنی دوم افسانه حسن زاده، بهاره سالخورده، زینب رفعت و آسیه گشتاسب و رده سنی سوم ساناز راهنما، مریم یوسفی و رویا ملکزاده به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.

وی ادامه داد: در رده سنی چهارم خدیجه کشتکار، زهرا یگانه و راضیه نظامی و در رده سنی پنجم صغری صیادی، معصومه رستمی و خانم نصرتی و در رده سنی ششم سید سلیمه حسینی و زهرا قدامی و رده آخر مهین قادری توانستند کسب مقام کنند.

وی گفت: مسئول برگزاری این مسابقات معصومه پارسا زاده و داوری این مسابقات بر عهده خانم ها عبدالهی، نظری، جلالپور و ستایشی بودند.

رئیس هیئت ورزش های همگانی گناوه تصریح کرد: جام قهرمانی، لوح تقدیر و جوایز نفرات برتر توسط رحمان عمادی رییس اداره ورزش و جوانان و خدیجه دشتی مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه اهدا شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما