کدخبر : 148310
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

کارهای هنری را داخل هرمزگان انجام دهید

جنوب پرس: معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه مدیران روابط عمومی باید افکار خودرا مدرن نمایند گفت: تمام کارهای هنر ی که توان انجامش در استان موجود هست باید در داخل انجام شود.

به گزارش جنوب پرس ، بهروز اکرمی صبح امروز در نشست شورای روابط عمومی‌ها اظهار داشت: در هرمزگان روزنامه‌نگاران و هنرمندانی در سطح ملی داریم که باید از ظرفیت‌های آنان به درستی استفاده شود.

وی افزود: افکار کهنه در روابط‌عمومی جایگاهی ندارد و مدیران سعی نمایند افکار خود را مدرن و به روز نموده و با انتشار و انعکاس اخبار جذاب، زیبا و تاثیرگذار اذهان عمومی را جذب نمایند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان تاکید کرد: مدیران روابط عمومی باید در انعکاس اخبار خلاقیت به خرج داده و از تکرار مکررات بپرهیزند.

اکرمی گفت: روابط عمومی نباید نسبت به محیط پیرامون خود بی‌تفاوت بوده و واقعیت‌های مثبت را در جامعه انتشار دهد.

وی با اشاره به دستورالعمل توزیع آگهی‌های وزارت ارشاد و منع انتشار آگهی‌های دولتی در هفته‌نامه‌ها بیان داشت: از صنایع، شرکت‌های غیردولتی و بخش خصوصی درخواست داریم که هفته‌نامه‌های استان را در جهت تقویت و تداوم انتشار با دادن آگهی و گزارش حمایت و تقویت نمایند.

اکرمی افزود: تمامی مصوبات شورای اطلاع رسانی لازم‌الاجرا و قانونی است و باید تمامی دستگاه‌ها نسبت به اجرای مصوبات اهتمام بورزند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما