کدخبر : 148105
جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

راهپیمایی اربعین حرکتی عظیم در راستای آزادی خواهی است

جنوب پرس: امام جمعه بندرعباس گفت: راهپیمایی اربعین حرکتی عظیم درراستای آزادی خواهی و آزاد اندیشی است.

راهپیمایی اربعین حرکتی عظیم در راستای آزادی خواهی است

به گزارش جنوب پرس ، آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه بندرعباس با بیان اینکه راه امام حسین (ع) و یاران شهیدش، برای همیشه در تاریخ زنده خواهد ماند. بیان داشت: راهپیمایی اربعین حرکتی عظیم در راستای آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و ستم یزیدیان زمان است.

وی با اشاره به قتل فجیع جمال خاشقچی، منتقد حکومت سعودی گفت: این ماجرا یک رسوایی بزرگ برای آمریکا و سعودی‌ها و حامیان غربی شان است.

امام جمعه بندرعباس افزود: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیاست، اما در ظاهر خود را مدافع و پرچم دار حقوق بشر و کرامت انسانی جلوه می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان احادیث ائمه را راهگشای بسیاری از مشکلات دانست و افزود: صحیفه سجادیه از کتاب‌های معتبر شیعه است که همواره علمای شیعه در مشکلات خود به آن رجوع کرده اند و حتی اندیشمندان غیر مسلمان نیز از آن  الهام گرفته اند.

امام جمعه بندرعباس گفت: راهپیمایی اربعین نشانه همبستگی مسلمانان و دیگر آزادیخواهان است که خشم آمریکا را برانگیخته است.

نعیم آبادی با اشاره به عصبانیت دشمنان از پیاده روی اربعین تاکید کرد: رویکرد رسانه‌ها و شبکه‌های بیگانه در برابر مسائل ایران را برگرفته از سیاست‌های خبیثانه حاکمان این کشورهاست.

وی افزود: خوی استکباری و زورگویانه انگلیس در چند قرن اخیر برکسی پوشیده نیست، جنایت‌های انگلیس این شیطان پیر، هیچگاه از حافظه مردم ستم دیده پاک نخواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما