کدخبر : 148065
پنج شنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

بستک می تواند نقطه اتصالی برای گردشگری و تجارت باشد

جنوب پرس: استاندار هرمزگان گفت: بستک می تواند نقطه اتصالی برای گردشگری و تجارت باشد.

بستک می تواند نقطه اتصالی برای گردشگری و تجارت باشد

به گزارش جنوب پرس ، فریدون همتی پیش ازظهر پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه ویژگی های بسیار برجسته ای در شهرستان بستک وجود دارد، عنوان کرد: مردم شهرستان بستک در انجام کارهای خیر و مشارکت در امور عمومی جامعه در کشور نمونه هستند و در عرصه سیاسی و انتخابات نیز همواره مشارکت مردم بستک زبانزد بوده است.

وی ادامه داد: ایران به بستک و بستک به ایران افتخار می کند و این شهرستان از مردمی بسیار خوب و علمای نقش آفرین در هدایت جامعه و جوانان، تقویت روحیه ملی و وفاداری به کشور برخوردار است.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه باید همه برای ساختن و آبادانی این کشور تلاش کنیم و توطئه های دشمنان را خنثی نمائیم، افزود: ملت ایران در دفاع از این سرزمین اسلامی حاضرند جان خود را فدا کنند و با هوشیاری و هوشمندی و نگاه آرمانی که ملت ایران در کنار مسئولان دارند و در سایه اقتدار نیروهای مسلح، عظمتی برای کشور ما به وجود آمده که برای همه ایرانیان مایه افتخار است.

همتی تصریح کرد: مردم ما در عین داشتن تنوع فکری و مذهبی، وحدت و یکپارچگی دارند و زیر سایه نظام جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند و این راهی که ملت ایران انتخاب کرده موجب خواهد شد در تاریخ همواره زنده بمانیم.

وی گفت: دشمن تاکنون هر توطئه و تهدیدی را بر علیه کشور ما به کار برده اما موفق نبوده است و ملت ما آماده است که محکم تر از گذشته، حرکت خود برای تلاش و کار و سازندگی کشور را به جلو ببرد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه  آمریکا برای فشار بیشتر بر ملت ایران از برجام خارج شد، اظهار داشت: با تدبیر مقام معظم رهبری و اقدامات و برنامه های دولت، کشور ما راه درستی را انتخاب کرد و شاهد هستیم که امروز دیگر تحریم های سازمان ملل و اروپا بر علیه کشور ما وجود ندارد.

همتی با بیان اینکه برنامه های خوبی برای شهرستان بستک در نظر داریم، خاطرنشان کرد: شهرستان بستک دارای موقعیت مهمی است و می تواند نقطه اتصالی برای گردشگری و تجارت و فعالیت های مختلف باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید به سرعت زیرساخت های شهرستان بستک تکمیل شوند تا مردم در این شهرستان سرمایه گذاری داشته باشند، تصریح کرد: خیرین این شهرستان با انجام کارهای بزرگ و مهم به کمک دولت آمده اند و ما به عنوان خادمان مردم قدردان آنها هستیم.

استاندار هرمزگان احداث جاده بستک به جناح تا چارک، گاز رسانی و تامین آب پایدار شهرستان بستک از طریق شیرین سازی آب دریا و انتقال آن به این شهرستان را از جمله برنامه های مهم برای بستک برشمرد.

همتی با بیان اینکه به آینده بستک امید زیادی دارم، اضافه کرد: استعدادهای بسیاری در میان مردم این شهرستان وجود دارد.

وی گفت: انتظار ما از فرمانداران این است که به طور دائم برنامه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی هر شهرستان را سازماندهی و مسائل را خوب منتقل کنند.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان بیان داشت: اولویت دولت، اقتصاد و ایجاد اشتغال برای جوانان است و در این راستا باید تشویق و حمایت جدی از سرمایه گذاران داشته باشیم که نقش فرمانداران و مسئولان شهرستان در این خصوص بسیار مهم است.

در پایان این مراسم از زحمات عبدالله پرتابیان فرماندار سابق بستک قدردانی و سید شمس الدین قتالی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بستک معرفی شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما