کدخبر : 148045
پنج شنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

خدمات قابل تقدیری در مرز شلمچه برای زائران مهیا شده است

جنوب پرس:  نماینده لی فقیه در استان خوزستان گفت: امسال خدمات ارزشمند و فراوانی در مرز شلمچه برای زائران اربعین مهیا شده است.

خدمات قابل تقدیری در مرز شلمچه برای زائران مهیا شده است

به گزارش جنوب پرس ، مستقر در مرز شلمچه، آیت الله محمدعلی موسوی جزایری ظهر امروز در جریان بازدید از امکانات مرز شلمچه در جمع خبرنگاران  گفت: لازم می دانم تا  از تمامی کسانی که برای فراهم ساز امکانات برای حرکت آسان زائران تلاش کرده اند قدردانی می کنم.

وی اظهار کرد: همه کسانی که اینجا گرد هم آمده اند از جان و دل برای ارائه خدمات به زائران حضور دارند و این خدمات رسانی هر سال بهتر از سال قبل خوهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان  با بیان اینکه دریایی از امکانات برای خدمات رسانی به زائران در این منطقه فراهم شده، تصریح کرد: مواکبی که مردم و مسئولان دست به دست هم داده و هم در این سوی مرز و هم در آن سوی مرز بر پا کرده اند در راستای خدمات رسانی به زائران بوده و این حرکت ارشمند و مورد قبول درگاه حق است.

آیت الله جزایری گفت: اربعین حسینی برای ما انقلاب امام زمان(عج) شده است، مردم بدانند که این جریان که علاوه بر ایرانی ها از سایر کشورها همچون پاکستان، هندوستان و آذربایجان و دیگر کشورها به آن می پیوندند و حسین گویان و سینه زنان بر مصائب امام حسین(ع)، به مرز می آیند، نشان دهنده اتحاد و وحدت تمامی شیعیان جهان است و باید قدر آن را بدانیم.

آیت الله موسوی جزایری افزود: حرکت عظیم اربعین یعنی معجز که بشارت هایی برای این انقلاب در بر دارد.

وی در ادامه با اشاره به خدمات ارزنده نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در مرزهاای شلمچه و چذابه اظهار کرد: یکی از ارگان هایی که مدیون آنها هستیم و افتخار آفریدند نیروی انتظامی است  که زبان برای قدردانی از تلاش آنان قاصر است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما