کدخبر : 147715
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

کارشناسی غیر واقعی ۴۰۰ میلیارد تومانی برای اسپانسر معروف فوتبال

جنوب پرس:  رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس گفت: اسپانسر بزرگ فوتبال با استفاده از کارشناس غیر متخصص بانک ۲ ملک به ارزش هرکدام ۴۰ میلیارد تومان را ۴۰۰ میلیارد تومان کارشناسی کرد.

کارشناسی غیر واقعی ۴۰۰ میلیارد تومانی برای اسپانسر معروف فوتبال

به گزارش جنوب پرس ، محمد حسین دادخواه صبح سه شنبه در همایش روز کارشناس در جمع کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس افزود: راه اندازی سیستم ارجاع بر اساس نوع رشته پرونده ها انجام می شود.

وی ادامه داد: در این سیستم توزیع عادلانه کار و ارائه گزارش به دادگستری ممکن و وضعیت همکاران نیز مشخص است.

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس تصریح کرد: ۲ نوع آموزش را مدنظر قرار داده ایم که کوتاه مدت نیم روزه و یا بلند مدت که اجباری است.

دادخواه تاکید کرد: در بحث سخت افزاری فعالیت های مناسبی انجام شده و امروز نیز در بحث نرم افزاری شاهد برچیده شدن ناامنی در استان هستیم.

وی یادآور شد: طی بخشنامه ای از جانب دادگستری ادارات نمی توانند با طور مستقیم پرونده را به کارشناس معرفی کنند تا شاهد بروز مشکلات مانند یکی از بانک های خصوصی نباشیم.

دادخواه ادامه داد: یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی، شخصی است که اسپانسر فوتبال بوده و در برنامه ۹۰ نیز به طور گسترده به آن پرداخته شد که طی آن بانکی ۲ ملک ۴۰ میلیارد تومانی را برای این فرد ۴۰۰ میلیارد تومان کارشناسی کرده است.

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری فارس افزود: یک کارشناس غیر مرتبط نیز ملکی را ۲۴۰ میلیارد تومان کارشناسی کرد که پس از بررسی ۱۴ میلیارد تومان مشخص شد.

وی افزود: به همین دلیل پرونده های کارشناسی باید متناسب با تخصص افراد باشد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما