کدخبر : 146921
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

بار مسئولیت در جنگ فرهنگی برعهده خانواده است

جنوب پرس: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه باید به خانواده‌ها الگوی هویتی داد، گفت: امروز در جنگی ناجوانمردانه قرار داریم؛ لذا باید بتوانیم خانواده‌های ایرانی را به سلاح‌های قوی مجهز کنیم.
2916565

گزارش جنوب پرس، حجت الاسلام محمد قمی با بیان اینکه حوزه خانواده به تنهایی می‌تواند خود یک رشته دانشگاهی تخصصی باشد، اظهار داشت: برای پیشبرد اهداف الهی در زمین، خداوند عالم بر روی خانواده حساب کرده است.

وی ادامه داد: باید سوال شود که چرا پرچم‌داری دین به عهده خانواده‌ها سپرده شده است و همه آحاد مردم موظف هستند برای پیشبرد اهداف الهی به این خانواده اعتماد کنند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: در زمان رسول اکرم (ص) و پس از ایشان، پرچمداری امامت و ولایت بر عهده اهل بیت سپرده شد که همان خانواده پیامبر است. همه آحاد مردم موظفند به پیشبرد اراده الهی.

وی گفت: هرکس در مسیر اراده الهی حرکت کند در مسیر سعادت است. ماموریت مهمی به خانواده سپرده شده است.

حجت الاسلام قمی گفت: امروز برای پیشبرد انقلاب اسلامی مسؤولیت بر دوش خانواده‌هاست و خانواده‌های برتر مسؤولیت بیشتری دارند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری جوانان این کشور را مؤمن و انقلابی می‌نامند، افزود: مقام معظم رهبری با این کار به جوانان هویت بخشیدند و اگر ما امروز باید به خانواده‌ها الگوی هویتی ندهیم بازنده خواهیم‌ شد. ایمان جوان انقلابی ادا نیست بلکه یک سبک زندگی و هویت متفاوت است.

ریس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: اگر به زنان، دختران و خانواده ها الگوی هویتی ارایه ندهیم در نبر نابرابر بازنده ایم. پیروزی در جنگ فرهنگی یعنی همین شهید حججی، همسر و خانواده وی.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: امروز در جنگی ناجوانمردانه قرار داریم؛ لذا باید بتوانیم خانواده‌های ایرانی را به سلاح‌های قویی مجهز کنیم و به آن‌ها مسئولیت اجتماعی بدهیم.

منبع مهر/

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما