کدخبر : 146471
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت

خبرگزاری ها در معرفی صحیح استان هرمزگان نقش اساسی دارند

جنوب پرس: مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان بابیان اینکه خبرگزاری ها درمعرفی صحیح هرمزگان نقش مهمی دارند، گفت: خبرگزاری های هرمزگان ضمن بیان انتقادات سازنده، اخبار امیدوارکننده منتشر کنند.

خبرگزاری ها در معرفی صحیح استان هرمزگان نقش اساسی دارند

به گزارش جنوب پرس ، رضا کمالی در جلسه هم اندیشی با مدیران خبرگزاری های استان هرمزگان، عنوان کرد: این جلسه با هدف همفکری و ارائه دیدگاه ها و نظرات و هر آنچه که نیاز است روابط عمومی استانداری در جریان قرار گیرد تا به اطلاع رسانی استان کمک کند، تشکیل شده است.

وی ادامه داد: باید بررسی کنیم که تاکنون کجای مسیر را اشتباه طی کرده ایم و کجای مسیر می توانیم بهتر عمل کنیم تا عموم مردم از اطلاع رسانی راضی باشند و بر این اساس آمادگی استفاده از هر گونه نظرات، دیدگاه ها و ارائه راهکارها از سوی مدیران خبرگزاری ها را داریم.

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان افزود: امروزه با توجه به رشد فناوری ها و تکنولوژی و بهره مندی مردم از فضای مجازی، دست مردم برای اطلاع رسانی باز است و در چنین فضایی هرنوع خبری به سرعت منتشر می شود.

کمالی با بیان اینکه خبرگزاری ها در معرفی صحیح استان هرمزگان نقش اساسی دارند، تصریح کرد: خبرگزاری های استان هرمزگان ضمن بیان انتقادات سازنده، اخبار امیدوار کننده منتشر کنند و تصاویر و خبرهایی را منتشر نمایند که ظرفیت های استان هرمزگان را به خوبی معرفی کند.

وی گفت: درب اداره کل روابط عمومی استانداری به روی تمامی اهالی رسانه باز است و می توانند در زمینه اطلاع رسانی ما را یاری کمک کنند و هر جای کار که ایراد و انتقادی وجود دارد به ما اطلاع دهند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: نشست هم اندیشی مدیران خبرگزاری های استان با روابط عمومی استانداری هر ماه تشکیل خواهد شد و حداقل سه نفر از مدیران خبرگزاری های استان به نمایندگی در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان شرکت خواهند کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد