کدخبر : 146468
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

پیشرفت ۵۰ درصدی تصفیه خانه فاضلاب منطقه تنگاری/ پوشش۷۰۰ خانوار

جنوب پرس: مدیر عامل شرکت آبفار کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی تصفیه خانه فاضلاب تنگاری دهستان دشتروم شهرستان بویراحمد خبر داد.

پیشرفت ۵۰ درصدی تصفیه خانه فاضلاب منطقه تنگاری/ پوشش۷۰۰ خانوار

به گزارش جنوب پرس ، فیض الله پاسره پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از این پروژه، افزود: استارت اجرای پروژه از ابتدای تابستان سال جاری رقم خورد و با تدابیر در نظر گرفته شده مصالح مورد نیاز کل این مجتمع تصفیه خانه فاضلاب خریداری شد.

پاسره با اشاره به اینکه نگرانی و مشکلی در راستای ادامه کار و تکمیل آن وجود نخواهد داشت و تلاش ما بر این است که در کمترین زمان این پروژه بزرگ و حیاتی را به بهره برداری برسانیم، ابراز داشت: بیش از ۸۰ میلیارد ریال با مشارکت بانک توسعه اسلامی در این پروژه هزینه می شود.

پاسره به پوشش جمعیتی این تصفیه خانه اشاره کرد و گفت: باید در این راستا به ۷۰۰ خانوار انشعاب داده شود که تاکنون واگذاری انشعاب به ۳۰۰ خانوار این منطقه عملیاتی شده است.

پاسره با تاکید بر استفاده از نیروی بومی در اجرای پروژه، ابراز داشت: تمامی فرایند های اجرای شبکه و تصفیه خانه مجهز فاضلاب تنگاری به دست نیروهای تحصیل کرده استان انجام می شود.

مدیرعامل آبفار استان با اشاره به مزایای تصفیه خانه فاضلاب، گفت: کاهش بارندگی، افزایش تبخیر، بازچرخانی و استفاده از فاضلاب به ویژه برای صنعت و کشاورزی را به ضرورت امروز ایران تبدیل کرده است.

وی افزود: برای حفظ منابع ارزشمند آب زیرزمینی و انتقال این سرمایه ارزشمند به نسل های آینده باید نسبت به ذخیره و بازچرخانی آب های در دسترس اقدام کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد