کدخبر : 146104
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

رقابت حفاری –گیتی پسند جدالی فراتر از سالن

جنوب پرس:  بازی فوتسال بین تیم های حفاری اهواز و گیتی پسند اصفهان عصر پنجشنبه در سالن ورزشی اما رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار می شود.

رقابت حفاری –گیتی پسند جدالی فراتر از سالن

به گزارش جنوب پرس ، گیتی پسند درحالی به اهواز آمده است که از سال ۹۳ تا به الان نتوانسته حفاری را چه در سالن پیروزی چه سالن نفت شکست دهد؛ بازی فوتسال بین دو تیم حفاری اهواز و گیتی پسند اصفهان به نوعی جدالی فراتر از جدول است و می تواند حواشی زیادی داشته باشد، اما درجدول رده بندی حفاری با ۲۰ امتیاز پنجم جدول است و گیتی پسند با ۲۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. گیتی پسنمد برای تداوم صدر نشینی خود نیاز به برد دارد زیرا تیم مس سونگون با ۲۴ امتیاز و یک بازی کمتر درجایگاه دوم قرار دارد .

پیشینه بازی این دوتیم

تیم حفاری در ۷ بازی اخیر سه برد و ۴ مساوی به دست آورده و به گونه ای گربه سیاه پرافتخار ترین تیم باشگاهی ایران و آسیا است، اما تیم گیتی پسند امسال تیمی مدعی است و حفاری تیمی بسیار جوان ، در حالی که گیتی پسند با حضور مربی با دانش و خوبی همچون رضا لک و بازیکنان بزرگی مثل مهدی جاوید، ابوالقاسم عروجی، سعید احمد عباسی و دیگر بازیکنان خود، پا به میدان رقابت  گذاشته و این امر می تواند نقطه عطف این دوتیم باشد؛ اما حفاری همیشه برای این بازی جذاب، سالن را پر ازتماشاگر می دید و البته پر ازحواشی؛ حواشی از ورود ۳ امتیازی علی عابدین درسالن پیروزی اصفهان و جلوگیری از گل شدن توپ احمد مولاعلی و کتک کاری فرید نمازی درهمان بازی تا ورود به زمین چند فصل قبل از آن درهمان سالن توسط لیدر گیتی پسند اصفهان شروع شد؛ در اهواز هم کم حاشیه رخ نداده است، بازی دو فصل قبل این دوتیم درسالن نیشکر که با اخراج سپهر محمدی در بازی همراه بود آن بازی نیز با اتفاقات جالبی همراه شد از این رو حواشی احتمالی می تواند برجذابیت این ببازی بیفزاید .

بازیکنان تیم  حفاری با میانگین سنی بسیار پایین دارای بازیکنان جوانی است که می توان گفت قدم بزرگی درآینده باشگاه حفاری برخواهند داشت .تیم حفاری با عملکرد خوب خود در بازی روز پنج شنبه می تواند انتقادات را از عملکرد خود در این فصل کم کند.

بازی تیم های حفاری و گیتی پسند امروز از شبکه استانی خوزستان و اصفهان به صورت زنده پخش خواهد شد که بعد چند فصل دوباره صدا و سیمای خوزستان با فوتسال استان آشتی می کند که می تواند کمک خوبی به فوتسال خوزستان داشته باشد اما این بازی برای بازیکنان و علاقمندان به فوتسال به نوعی جنگ چند منظوره در فوتسال است که تقریبا تمامی فوتسال دوستان استان و شهر اهواز را به سالن امام رضا(ع) شهرک نفت می کشاند.

رشیدی بازیکن تیم آبی پوشان حفاری اهواز می افزاید: این بازی چندین سال است که با این شور و هیجان دنبال می شود و امیدواریم بتوانیم تیم شهر و استان خود را که در حال جنگ و رقابت است برای قهرمانی ببینیم؛ البته امسال می توان برای حفاری شانس زیادی قائل بود چون بازی های لیگ به صورت پلی آف خواهد که حفاری می تواند با قرار گرفتن دربین چهار تیم بالای جدول به پلی آف راه یابد .

این بازی در ساعت ۱۷:۳۰ عصر پنجشنبه در سالن ورزشی اما رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار می شود که امیدواریم به دور از تمام حواشی احتمالی این بازی سالم ترین و کامل ترین بازی از لحاظ اخلاقی و فنی باشد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما