کدخبر : 146087
پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات اجرایی راه آهن شیراز- بوشهر تا دو ماه آینده آغاز می شود

جنوب پرس:  معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز عملیات اجرایی راه آهن شیراز- بوشهر تا دو ماه آینده خبر داد.

عملیات اجرایی راه آهن شیراز- بوشهر تا دو ماه آینده آغاز می شود

به گزارش جنوب پرس ، خیرالله خادمی ظهر پنجشنبه  در بازدید از پروژه‌های راهسازی شهرستان دشتی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است اظهار داشت: امروز با همراهی مسئولین استان و شهرستان از چند پروژه مهم بازدید و درهمین راستا نیز تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت بالای نفت و گاز استان بوشهر ضرورت دارد در حوزه زیر ساخت های حمل و نقل نیز برنامه ریزی لازم صورت بگیرد.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور تصریح کرد: امروز از محور دولت آباد- زیارت، گزدراز- کردوانها، ناصری- شنبه و خورموج – لارو در شهرستان دشتی بازدید به عمل آمد.

خادمی خاطر نشان کرد: عملیات بهسازی قطعه نخست پروژه راهسازی خورموج – لاور شرقی و دشت پلنگ در دو عنوان پروژه اجرایی شده که بخش نخست آن ۲۰ درصد پیشرفت اعتباری و ۲۴ درصد پیشرفت سازه‌ای دارد.

خادمی با تاکید بر تسریع اجرای خط ریلی بوشهر  تصریح کرد: اجرای خط ریلی در استان بوشهر امری مهم و ضروری است چراکه با اتصال راه آهن به بنادر استان تحول مهم اقتصادی و معیشتی ایجاد می‌شود.

وی  با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه گفت: عملیات اجرایی راه آهن شیراز- بوشهر تا دو ماه آینده آغاز می شود.

در این بازدید معاون عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار دشتی، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما