کدخبر : 145601
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

بزرگترین‌ستاره‌السد قبل‌ازبازی‌پرسپولیس مصدوم‌شد

باشگاه السد به صورت رسمی اعلام کرد که ژاوی برای دیدار بعدی این تیم که روز آینده برگزار می شود، به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود.
به گزارش تابناک ورزشی، السد در پایان هفته ششم رقابت های لیگ ستارگان قطر با کسب ۱۶ امتیاز صدرنشین است ولی در لیگ قهرمانان آسیا کار آنها سخت شده و در ورزشگاه آزادی باید مقابل پرسپولیس به برتری دست یابند. السدی که روز آینده باید در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف السیلیه برود، حالا با یک خبر بد دیگر هم روبرو شده و ژاوی ستاره این تیم که به تازگی به صد بازی با پیراهن این تیم رسید، نمی تواند برای این تیم بازی کند.

بزرگترین ستاره السد قبل ازبازی پرسپولیس مصدوم شد

امروز پس از بررسی پزشکان باشگاه قطری مشخص شد که ژاوی سلامت لازم را ندارد و او هم به جمع دیگر مصدومان تیم یعنی عبدالکریم حسن و مشعل برجام پیوسته است.تیم السد امشب آخرین تمرین خود را برگزار کرد و برای بازی فردا فریرا لیست ۱۸ نفره را به شرح زیر اعلام کرد: الدوساری، جاهد محمد، یاسر ابوبکر، خوخی بوعلام، طارق سلمان، بغداد بونجاح، پدرو میگوئل، حاتم کمال، گابی، ژونگ وو یونگ، حمید اسماعیل، اکرم عفیف، علی اسد، النصر، سالم الحجری، احمد سیار، مسعود خدر، حسن الهیدوس. هنوز میزان دقیق مصدومیت ژاوی مشخص نشده است و معولم نیست که آیا او به بازی حیاتی با پرسپولیس می رسد یا خیر؟

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما