کدخبر : 145593
یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع ارزان روغن‌های گران

مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: توزیع روغن های احتکاری از امروز در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر شامل اتما، شهرداری، رفاه و تعاونی مصرف کارکنان دولت آغاز می شود.

به گزارش روزنامه خراسان، مهدی مقدسی افزود: با بالا رفتن تب خرید در بازار و افزایش غیر واقعی قیمت دلار برخی افراد اقدام به احتکار اقلام خوراکی در بازار کردند که سازمان صمت با حمایت ویژه دادستانی و تعزیرات وارد عمل شد.

وی ادامه داد: حدود ۱۶ هزار لیتر روغن مایع طی روز گذشته به دلیل گران فروشی از چهار واحد عمده فروشی بازار مصلی کشف و ضبط شد و توزیع آن به قیمت مصوب از امروز در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر به قیمت روغن مایع ۱۶ کیلویی طبق مصوبه رسمی ۹۰ هزار و ۳۰۰ تومان و روغن ۵ کیلویی نیمه جامد هم به قیمت ۲۹ هزار و ۹۵۰ تومان درفروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود.

مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: همچنین بر اساس حکم صادر شده دو هزار و ۴۲ حلب روغن نباتی ۱۶ کیلوگرمی و سه هزار و ۱۸۰ قوطی روغن پنج لیتری به ارزش سه میلیارد و ۴۵۱ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال، که در هفته های قبل کشف شده بود از اواخر هفته قبل با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر در حال توزیع است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد