کدخبر : 145390
شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

برنامه های هفته ملی کودک در مدارس ابتدایی شادگان اجرا می شود

جنوب پرس: مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شادگان گفت: برنامه های هفته ملی کودک در مدارس ابتدایی و پیش دبستانی این شهرستان اجرا می شود.

برنامه های هفته ملی کودک در مدارس ابتدایی شادگان اجرا می شود

به گزارش جنوب پرس ، صغری البوغبیش از اجرای برنامه‌های هفته ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهرماه ۹۷ در مدارس ابتدایی و پیش دبستانی این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور ویژه برنامه هایی با شعار «آینده را باید ساخت» برگزار می شود.

وی افزود: برنامه ها و مراسم این هفته با رویکرد آموزشی و پرورشی متناسب با ارزش ها و فرهنگ ملی و محلی و احترام به شعائر ماه محرم برگزار خواهد شد.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شادگان اضافه کرد: برنامه های متنوعی طبق روز شمار این هفته از جمله اجرای برنامه های فرهنگی هنری در مدارس و نواختن زنگ سلامت کودکان، نمایشگاه نقاشی آینده من در کانون، ایستگاه بازی و سرگرمی در کانون، برنامه یک روز شاد برای کودکان روستایی، عیادت از بیماران بخش اطفال و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برای کودکان و اهدای کتاب و اجرای فعالیت های فرهنگی هنری شامل کاردستی، نمایش فیلم، بازی و سرگرمی، کتابخوانی و شعرخوانی، و غیره  برای مدارس و پیش دبستانی ها در کانون از جمله این برنامه ها اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بین این برنامه ها معرفی مناطق باستانی و گردشگری و همچنین آموزش احترام به طبیعت با اجرای یک برنامه علمی در کانون اجرا خواهد شد که هدف اجرای این برنامه ها با محور ترویج فرهنگ مطالعه و علاقمند کردن کودکان به کتابخوانی است.

آلبوغبیش در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌های هفته ملی کودک با همکاری شبکه بهداشت، بهزیستی و آموزش و پرورش شادگان برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما