کدخبر : 145298
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

بشاگرد به جمع شهرستانهای دارای واحد صنعتی پیوست

جنوب پرس:  استاندار هرمزگان گفت: بشاگرد از جمله شهرستانهای محروم کشور است که با کلنگ زنی و ساخت فاز اول شهرک صنعتی درجمع شهرستانهای دارای واحد صنعتی قرار می گیرد.

بشاگرد به جمع شهرستانهای دارای واحد صنعتی پیوست

به گزارش جنوب پرس ، فریدون همتی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: از همه جوانان وسرمایه گذارانی که بخواهند برای ساخت واحدهای کوچک صنعتی درفاز اول شهرک صنعتی سرمایه گذاری وایجاد شغل کنند حمایت وبه آنها تسهیلات ارزان قیمت اعطا  می شود.

همتی اظهارداشت: هرکس در هرجای کشور باید درقبال مردم مسئول باشد وباخوب کارکردن برای مردم بهترین خدمات رابرای آنها تامین کند تا روند توسعه و پیشرفت و فضای جامعه بهتر شود.

استاندار هرمزگان در آئین کلنگ زنی فاز اول شهرک صنعتی در بشاگرد عنوان کرد: بشاگرداز جمله شهرستانهای محروم و کمتر توسعه یافته کشور است که به جمع شهرستانهای دارای واحدی صنعتی پیوست که این اقدام می تواند نوید بخش روزهای خوبی برای توسعه شهرستان را در پی داشته باشد.

وی در بخش دیگر سفر خود که کلنگ زنی یک مجتمع آموزشی را به همراه داشت  گفت: قرار است به غیر از این واحد کلنگ زنی شده یک مدرسه شبانه روزی دخترانه دیگر توسط خیرین تا مهر ماه سال آینده ساخته شود که از این اقدامات سازنده ومفید استقبال می شود.

همتی با بیان اینکه کلنگ زنی  وساخت واحد های آموزشی از کلنگ زنی وساخت یک پالایشگاه مهمتر وبهتر است عنوان کرد:خیرین وقتی که یک واحد ومجتمع آموزشی را در مناطق محروم که به هیچ امکاناتی دسترسی ندارند می سازند به مانند  یک گنج بی پایان برای آنها است که میتواند سالها برایشان ماندگاری داشته باشد واز دعای خیر مردم بهرمند شوند

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما