کدخبر : 145289
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

توسعه خدمات بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) با افتتاح ۳ بخش بهسازی شده

جنوب پرس: با افتتاح سه بخش بازسازی شده در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) شیراز، سطح ارایه خدمات به بیماران ارتقا می یابد.

توسعه خدمات بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) با افتتاح ۳ بخش بهسازی شده

به گزارش جنوب پرس ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آئین گشایش این خدمات، گفت: امروز شاهد افتتاح بخش های اتاق عمل و ریکاوری، جراحی و استریلیزاسیون مرکزی در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بودیم که یکی از مراکز مهم دانشگاه در ارایه خدمات به بیماران به شمار می رود.

دکتر عبدالخالق کشاورزی افزود: این بیمارستان نیازهای ویژه ای در این زمینه داشت که با وجود مشکلات اقتصادی موجود در جامعه، با درایت و مدیریت تیم بیمارستان و حمایت دانشگاه، در مدت زمان کوتاهی این بخش ها به بهره برداری رسید، البته توسعه بیمارستان همچنان در بخش های مختلف در حال انجام است.

او ادامه داد: با افتتاح این بخش ها، سطح خدمات در حوزه های جراحی به ویژه یورولوژی و جراحی عمومی، به سطح بسیار بالایی می رسد.

دکتر کشاورزی با اشاره به پیشرفت مداوم استانداردهای بیمارستان ها این امر را زمینه ساز ارائه خدمات با کیفیت بهتر و اطمینان بیشتر مردم دانست.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از همکاری، هماهنگی و تلاش کارکنان، اساتید و مسئولان بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) در ارتقای ارایه خدمات به بیماران قدردانی کرد.

پرنیان نیک منش مدیر بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) نیز با ارایه توضیحاتی در خصوص استانداردسازی، اقدامات عمرانی، تاسیساتی و تجهیزاتی این مرکز، گفت: فضای اتاق عمل و ریکاوری، با هزینه یک و نیم میلیارد ریال با متراژ ۶۳۲ مترمربع، بخش جراحی با شش میلیارد ریال به متراژ ۵۲۰ مترمربع و بخش CSSD یا استریلیزاسیون مرکزی با هزینه پنج میلیارد ریال و متراژ ۱۶۰ متر مربع به عنوان خدماتی از طرح تحول نظام سلامت، بازسازی شد.

وی اضافه کرد: با بازسازی تعداد اتاق های عمل این مرکز از چهار اتاق به پنج اتاق و تعداد تخت های ریکاوری از چهار تخت به هشت تخت افزایش یافت.

آیین افتتاح بخش های بازسازی شده بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، با حضور دکتر «عبدالخالق کشاورزی» معاون درمان، دکتر «سالار خواجه پور» سرپرست مدیریت منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی، دکتر «فرهاد لطفی» سرپرست مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسوولان بیمارستان برگزار شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما