کدخبر : 145266
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیج در بوشهر برگزار می‌شود

جنوب پرس:  فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله با حضور ۲۰ هزار نفر از بسیجیان ۱۲ مهر ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیج در بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش جنوب پرس ، سردار علی رزمجو صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر طی قرن‌های اخیر حماسه‌های بزرگی را در دفاع از این آب و خاک و تمامیت ارضی کشور خلق کرده است و در عرصه‌های مختلف شاهد اقتدارآفرینی مردم این سرزمین بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: مردم این استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع از تمامیت ارضی این کشور به جبهه‌های جنگ رفتند و نشان دادند که مردمی دلاور، ایثارگر، ولایت‌مدار و سلحشور هستند و در ابعاد مختلف برای دفاع از این انقلاب حضور دارند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به دسیسه‌های دشمنان برای تهدید و تحریم کشور اشاره کرد و ادامه داد: برای مقابله با این دسیسه‌ها حفظ آمادگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری  مرحله دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله با حضور ۲۰ هزار نفر از بسیجیان استان بوشهر خاطرنشان کرد: این مرحله روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه اجرا می‌شود.

سردار رزمجو بیان کرد: در مرحله نخست این رزمایش که ۱۸ شهریورماه در شهرستان‌های مختلف استان برگزار شد، برنامه‌های مختلفی اجرا شد و مرحله دوم این رزمایش با اردوکشی به مرکز استان و استقرار نیروها در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود.

سخنران سردار محسن رضایی در بوشهر

وی با بیان اینکه سخنران این مراسم سردار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است، افزود: در این رزمایش اقشار مختلف مردم حضور دارند و گردان‌های سازمان‌یافته به اجرای برنامه می‌پردازند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه یک سوم از مردم استان بوشهر قالب گروه‌های مختلف بسیج سازمان‌دهی شده‌اند، گفت: این رزمایش افتخار دیگری در کارنامه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در این رزمایش مقامات کشوری و لشکری استان بوشهر، ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران استانی و شهرستانی، شورای تامین، خانواده‌های شهدا و مردم شهیدپرور استان بوشهر حضور دارند.

سردار رزمجو اضافه کرد: همزمان با این رزمایش، یک رزمایش ۱۰۰ هزار نفری نیز در ورزشگاه آزادی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که سخنان رهبری در رزمایش بوشهر پخش مستقیم خواهد شد.

پاسخ کوبنده به دشمنان

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در سال جاری برنامه‌ریزی‌های مختلفی را برای براندازی این نظام و انقلاب داشته‌اند و در آخرین اقدام خود اقدام به ترورهای کور کردند غافل از اینکه ملت ایران اسلامی با رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری حافظ دستاوردهای این نظام و انقلاب هستند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به شهادت ۲۵ نفر از جمله کودک چهار ساله در حمله تروریستی اهواز، افزود: سپاه بعد از ۹ روز پاسخ این اقدام را داد و مقر تروریست‌ها را در یک عملیات موشکی پهبادی بمباران کرد.

فعالیت ۳۲۱ گروه جهادی

وی تصریح کرد: دشمنان این انقلاب تاکنون تجربه کرده‌اند و اگر هم تجربه نکرده‌اند اکنون تجربه کنند که این مردم با اراده و عزم راسخ حافظ این انقلاب هستند و تا آخرین نفس و با عزیزترین چیزی که خداوند به آنها داده یعنی جانشان از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

سردار رزمجو اظهار داشت: در مرحله نخست رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله در استان بوشهر ۳۲۱ گروه جهادی در نقاط مختلف استان بوشهر و به ویژه مناطق محروم و روستاها به فعالیت جهادی پرداختند و صدها پروژه را اجرا کردند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد