کدخبر : 145063
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

ورزشگاهی که حاشیه می سازد/ رونمایی از معایب در شهرآورد شیراز

جنوب پرس: حاشیه های ورزشگاه بزرگ پارس شیراز تمامی ندارد و این بار خاموشی در شهرآورد شیراز باعث شد معایب این ورزشگاه رونمایی شود.

ورزشگاهی که حاشیه می سازد/ رونمایی از معایب در شهرآورد شیراز

به گزارش جنوب پرس ، ورزشگاه پارس پس از حدود ۲۰ سال افتتاح شده اما همچنان برای شیراز حاشیه ساز است و این مرتبه در شهرآورد شیراز اتفاقاتی در ورزشگاه روی داد که از محل تازه تاسیس بعید بود.

عصر یکشنبه شهرآورد شیراز بین تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و قشقایی شیراز برگزار شد که در حدود دقیقه ۸۳ برق ورزشگاه قطع شد و حدود ۲۰ دقیقه اتصال مجدد کامل طول کشید.

این ورزشگاه با اینکه دارای ژنراتور است با قطع شدن برق مواجه شد که این اتفاق برای حاضرین در ورزشگاه جای سئوال داشت.

تاخیر ۱۵ دقیقه ای در آغاز بازی از دیگر اتفاقات شهرآورد شیراز بود که به دلیل نبود آمبولانس مجهز به دستگاه احیا روی داد.

با اینکه در بازی های تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز یک دستگاه خودرو آمبولانس مربوط به سپاه در ورزشگاه وجود دارد اما نبود دستگاه احیا باعث شد ناظر تقاضای وجود یک دستگاه آمبولانس مجهز داشته باشد.

قطع شدن برق ربطی به ورزشگاه نداشت

اما مدیر وقت ورزشگاه پارس شیراز در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه اتفاقات بازی شهرآورد ارتباطی با مدیریت ورزشگاه نداشته است، گفت: متاسفانه برق ورزشگاه حدود دقیقه ۸۰ قطع شد که این قطع شدن مربوط به منطقه بود.

مهرشاد قهرمانی یادآور شد: همزمان با قطع شدن برق ژنراتورهای ورزشگاه روشن شد اما به دلیل بروز مشکل در ژنراتور فقط بخشی از برق ورزشگاه متصل شد.

قهرمانی با اشاره به اینکه مدیریت و پیمانکاران ورزشگاه باید به فکر تکمیل ورزشگاه باشند، گفت: هیچ زمانی را برای تکمیل کامل این ورزشگاه نمی توانم اعلام کنم زیرا بستگی به بودجه و اعتبارات مجموعه دولتی دارد.

برکناری مدیر ورزشگاه

این در حالیست که دیروز مدیر ورزشگاه پارس از سوی مدیر کل ورزش و جوانان فارس نیز برکنار شد.

حیدرعلی کامیاب در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به اتفاقات بازی فجر شهید سپاسی شیراز و قشقایی در لیگ دسته یک کشور تاکید کرد: متاسفانه در این بازی شاهد اتفاقاتی بودیم که جا دارد از مردم استان فارس معذرت خواهی کنم.

وی ادامه داد: در موضوع خاموشی، برق منطقه قطع شد و ارتباطی با ورزشگاه نداشت هرچند که مدیر ورزشگاه باید ژنراتورها را چک می کرد.

وی یادآور شد: مدیر ورزشگاه پارس برکنار شد نه به خاطر قطع شدن برق بلکه به دلیل عدم مدیریت درست در ورزشگاه بود.

ورزشگاه پارس اگر چه افتتاح شده اما هنوز حواشی آن ادامه دارد. این ورزشگاه اگرچه در سفر آخر رئیس جمهور افتتاح شد اما تا آماده سازی کامل راهی طولانی طی کرد.  اماده نبودن کامل ورزشگاه همواره محل بحث و نظر منتقدان افتتاح ورزشگاه بوده است و اتفاقات شهرآورد شیراز بازهم نشان داد این ورزشگاه تا آمادگی کامل هنوز فاصله زیادی دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما