کدخبر : 145057
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

رسانه‌ها بازوان مدیریت شهری بوشهر هستند

جنوب پرس:  رئیس شورای شهر بوشهر گفت: رسانه ها و خبرنگاران به عنوان مشاوران و بازوان مجموعه مدیریت شهری، نقش مهمی در توسعه و عمران شهری دارند.

رسانه‌ها بازوان مدیریت شهری بوشهر هستند

به گزارش جنوب پرس ، ابوذر دهدار صبح سه‌شنبه در جمع اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: اختلاف نظر و سلیقه در پارلمان محلی مانند هر مجموعه دیگری طبیعی است و اصولا اصل کار شورایی در همین اختلاف سلیقه است.

وی از اختلاف سلیقه و نظر به عنوان یک امر طبیعی نام برد و تصریح کرد: وجود اختلاف سلیقه سبب تبادل نظر و موجب پویائی و بروز ایده‌های جدید می‌شود و اختلاف سلیقه با اختلاف هدف و عقیده تفاوت دارد و هدف همه اعضای شورا توسعه و عمران شهر است.

رئیس شورا از رسانه‌ها درخواست کرد به جای بزرگنمایی حاشیه‌ها، با انعکاس مسائل و مشکلات شهری و مطالبات مردمی، انتقال دهنده این دغدغه ها به مدیریت شهری در راستای رفع آنها و نیز بالندگی و پویایی شهر باشند.

دهدار خاطرنشان کرد: ایجاد شوراها موجب شد توسعه نامتوازن شهرها کم‌تر شود و برای ایجاد عدالت و توازن در مناطق مختلف شهر تلاش کنند تا همه شهروندان از امکانات تفریحی و فرهنگی به طور یکسان برخوردار باشند.

وی تصریح کرد: حضور رسانه ها و خبرنگاران در جلسات علنی شورا و اجرای طرح‌های عمرانی و انعکاس اخبار، نقش مهمی در اطلاع رسانی برای آحاد جامعه ایفا می کند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما