کدخبر : 144989
یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

بانک‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر همکاری کنند

جنوب پرس:  استاندار بوشهر خواستار همکاری بانک‌ها برای رونق تولید شد و گفت: بانک‌ها در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر کوشا باشند.

بانک‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر همکاری کنند

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در نشست با عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و مدیران سابق و جدید امور شعب بانک ملی استان بوشهر با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی بهینه به مردم اظهار داشت: در شرایط کنونی همه مسئولان موظف هستند با تمام توان و ظرفیت به صورت شبانه‌روزی برای رفاه و آسایش مردم کار کنند و هیچ گونه کم‌کاری در این مسیر پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به نقش مهم بانک‌ها در ایجاد اشتغال پایدار افزود: ارائه تسهیلات به صورت هدفمند در ایجاد اشتغال بسیار موثر است و از بانک‌ها انتظار داریم بیش از پیش در این مسیر همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار بوشهر با اشاره به نقش بانک‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: بانک‌ها یکی از محورهای اصلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

گراوند تصریح کرد: تلاش دولت تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و رونق تولید است و همه دستگاه‌های اجرایی و به ویژه بانک‌ها باید در راستای تحقق این مساله اهتمام ورزند.

وی یادآور شد: بانک‌ها در رونق بخشیدن به واحدهای تولیدی نقشی بسیار موثر دارند و بدون شک فعال کردن واحدهای تولیدی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، نقش موثری در ایجاد اشتغال پایدار دارد.

استاندار بوشهر با تقدیر از زحمات مدیر سابق امور شعب استان بیان کرد: آقای ریگی‌زادگان از مدیران توانمند بود و خدمات ارزشمندی نیز ارائه کرد برای وی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق داریم.

گراوند با اشاره به انتصاب مدیر جدید امور شعب بانک ملی استان بوشهر تصریح کرد: آقای زراعتگر مدیر جدید امور شعب استان بوشهر، شناخت خوبی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود دارد و با توجه به تخصص و توانمندی وی، امیدواریم در مسئولیت جدید به توفیق لازم برسد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما