کدخبر : 144951
یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۵۶
فاقددیدگاه
پرینت

«پارس جنوبی بوشهر» مقابل «منطقه آزاد چابهار» به پیروزی رسید

جنوب پرس:  از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ساحلی، تیم پارس جنوبی بوشهر با نتیجه پرگل هفت بر دو مقابل مهمان خود تیم منطقه آزاد چابهار به پیروزی دست یافت.

«پارس جنوبی بوشهر» مقابل «منطقه آزاد چابهار» به پیروزی رسید

به گزارش جنوب پرس ، از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ساحلی، شنبه‌شب یک مسابقه در ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد و تیم پارس جنوبی بوشهر با نتیجه پرگل هفت بر دو مقابل مهمان خود تیم منطقه آزاد چابهار به پیروزی دست یافت.

گل‌های پارس جنوبی بوشهر را در این مسابقه محمد احمدزاده، علی میرشکاری، محمد مرادی، محمد معصومی‌زاده(۲ گل) و مسلم مسیگر (۲ گل) به ثمر رساند و برای تیم منطقه آزاد چابهار نیز میلاد غلامی و رسول شکاری گلزنی کردند.

تیم پارس جنوبی بوشهر که پیش از نیز در صدر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور قرار داشت، با این پیروزی به ۵۰ امتیاز در لیگ رسید و صدرنشینی خود را استحکام بیشتری بخشید.

تیم منطقه آزاد چابهار نیز با این شکست با کسب ۱۲ امتیاز در رده یازدهم جدول این دوره از مسابقات باقی ماند.

در مسابقات هفته آینده لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، تیم پارس جنوبی بوشهر با شهرداری بندرعباس و منطقه آزاد چابهار با مصاف شاهین خزر رودسر به رقابت خواهند پرداخت.

امیدوار به بقا هستیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار در پایان این مسابقه اظهار داشت: هنوز هم به بقا در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور امیدوار هستیم و با توجه به اینکه روی کاغذ شانس داریم، برای ماندن در لیگ تلاش می‌کنیم.

عبدالناصر حوت تصریح کرد: در صورتی که بتوانیم در دو بازی باقی‌مانده لیگ به پیروزی دست یافته و نماینده ساری نیز مسابقات خود را به حریفان واگذار کند، می‌توانیم در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال اولین حضور ما در لیگ برتر فوتبال ساحلی بود و به خاطر بی‌تجربگی نتوانستیم نتایج مورد نظر را کسب کنیم و در جدول جایگاه مناسبی را نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه تیمی مثل پارس جنوبی با هشت بازیکن ملی‌پوش دارای توان و قدرت بسیار بالایی است، ادامه داد: بازیکنان ما امروز خوب ظاهر شدند ولی مقابل تیم پرقدرت پارس جنوبی محکوم به شکست بودیم.

وی بازیکنان و هواداران پارس جنوبی را به عنوان دارایی‌های بسیار خوب این تیم معرفی کرد و افزود: وضعیت داوری این مسابقه مطلوب نبود و از این وضعیت رضایت نداریم.

آماده قهرمانی می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز در پایان این مسابقه گفت: برای قهرمانی می جنگیم و امیدواریم با کسب نتیجه مورد نظر در دو مسابقه باقی‌مانده بتوانیم به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یابیم.

مسلم مسیگر با اشاره به اینکه هفته آینده در مقابل شهرداری بندرعباس برای پیروزی مسابقه می‌دهیم، اضافه کرد: با کسب این پیروزی، در هفته پایانی در بوشهر می‌توانیم جشن قهرمانی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه در هفته‌های پایانی استرس و فشار بیشتر می‌شود، ادامه داد: این فشار و استرس که در پی تلاش برای قهرمانی ایجاد شده است، باعث شده تا بازیکنان آرامش و تمرکز مورد نظر را نداشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بیان کرد: امشب در نیمه اول بازی گره خورد و از رقیب عقب افتادیم ولی در ادامه بازی توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کرده و به یک برد شیرین و پرگل دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه از داوری این مسابقه راضی نبودیم، افزود: داور در این دیدار خوب ظاهر نشد و در حالی که خطای مصطفی کیانی در حد و اندازه‌های اخراج نبود، داور بازیکن تیم ما را با تصمیم اشتباه اخراج کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

اخبار ویژه کهگیلویه و بویراحمد